Socha pokazała wózek znanej marki. Znamy cenę!

12 lutego 2020
Przez: : M.S.

Aktorka wybrała się na spacer wraz ze swoją gromadką pociech. Przy okazji Socha pokazała wózek, którego cena może zaskoczyć, gdyż jest całkiem przyzwoita.

Małgosia Socha kariera

Małgorzata Socha to jedna z bardziej lubianych aktorek. Pojawiła się w licznych serialach m.in. “Złotopolscy”, “BrzyDula”, “Na Wspólnej”, “Przyjaciółki” oraz również produkcjach kinowych “Śniadanie do łóżka, “Weekend Cezarego Pazury”, “Och, Karol 2” oraz “Wkręceni”.

Małgosia Socha rodzina

Prywatnie Małgosia jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego oraz mamą trójki pociech- 7 -letniej Zosi, 3-letniej Basi oraz 1,5- rocznego Stasia. Aktorka z wielkim sukcesem dzieli rolę matki ze swoją pracą. W jednym z wywiadów Małgosia wyznała, co daje jej motywację i siłę:

„Dobrze się czasem pomalować, poczuć kobietą, założyć sukienkę. Staram się nie myśleć o tym, że czegoś mi się nie chcę, bo nie ma takiej możliwości. Jak ma się trójkę dzieci, to musi mi się chcieć, żeby to wszystko szło do przodu. Nie mam takich rozterek egzystencjalnych, bo wiem, że nie ma na to przestrzeni.”

Gwiazda przyznała również, że korzysta również z pomocy niezawodnej niani, którą traktują już jak członka rodziny:

„Mamy naszą niezawodną nianię, która jest z nami całe lata. Ja jestem taką osobą, która bardzo przywiązuje się do ludzi i jak komuś zaufam i kogoś pokocham, to jesteśmy ze sobą na dobre.”


Socha pokazała wózek na spacerze

Mimo pracy, aktorka jednak sporo czasu poświęca swoim dzieciom. Ostatnio Małgosia wraz z trójką pociech wybrała się na zimowy spacer. Przy okazji pokazała nowy wózek, który jak się okazało dopiero testuje. Aktorka zaprezentowała model Spring firmy Thule. Socha zareklamowała pojazd jako zwrotny, kompaktowy i taki, który można złożyć jedną ręką. Cena takiego cuda wcale nie jest wygórowana, gdyż mieści się w przedziale 2000-2200 złotych . W porównaniu do innych wózka, które posiadają gwiazdy to jest to naprawdę przyzwoita cena.

“Czasem słońce czasem deszcz 🤷‍♀️ Ubrana na zimę, a słońce jak wiosną 😅☀️ Udało mi się wstrzelić w okno pogodowe! 💪 😉 Przetestowaliśmy w końcu nowy wózek – zwrotny, kompaktowy i do złożenia jedną ręką 💪💪 Oczywiście jazda w wózku byłą rotacyjna – każdy chciał wypróbować… 😂😂 U Was też jak jest?? “

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej