Połącz się z nami

Socha w skąpym bikini! Fani: „Weź kobieto przytyj”

Małgorzata Socha

Z życia gwiazd

Socha w skąpym bikini! Fani: „Weź kobieto przytyj”

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Socha jest posiadaczką świetnej figury. Co ciekawsze jest ona również mamą trójki dzieci, dlatego, jej sylwetka jest jeszcze bardziej godna podziwu. Zobaczcie kolejne zdjęcie aktorki, na którym eksponuje swoje ciało, a które tłumnie skomentowali internauci! Socha w skąpym bikini! Fani „Weź kobieto przytyj”

Małgorzata Socha to polska aktorka i osobowość telewizyjna. Wiele osób kojarzy ją z serialu „Przyjaciółki”, gdzie wciela się w postać Ingi Gruszewskiej.

Serialowa Gruszewska nie może znaleźć szczęścia w miłości. Każdy z jej dotychczasowych związków kończył się niepowodzeniem. Pomimo tego Inga jest pozytywną osobą, która zyskała wielką sympatię oglądających ją osób. Oprócz „Przyjaciółek” Małgosia ma na swoim koncie ogrom ról w innych serialach telewizyjnych oraz filmach, które oglądać mogliśmy na dużym ekranie.

Prywatnie żona Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym ma trójkę dzieci: Zofię, Barbarę i Stanisława. Małgosia pomimo natłoku obowiązków zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie na swoim Instagramie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Socha pokazuje swoje codzienne życie, ujęcia z planów zdjęciowych oraz fotografie z różnych wypraw. Każdy, kto śledzi jej profil doskonale wie również, że aktorka jest posiadaczką wspaniałej figury. Warto również zwrócić uwagę, że
Małgosia jest również mamą trójki dzieci, dzięki czemu jej sylwetka robi jeszcze większe wrażenie.

Socha w skąpym bikini!

Wczorajszego wieczoru na profilu aktorki pojawiło się najnowsze zdjęcie, na którym Socha podczas urlopu w gorących krajach uczy się pływać na desce. To jednak nie to zwraca uwagę internautów, a jak zwykle jej świetna figura. Płaski jak deska brzuch, szczupłe i długie nogi to jej największe atuty.

Fani, którzy tłumnie skomentowali zdjęcia Sochy nie mogąc wyjść z zachwytu nad jej zjawiskową figurą:

„Kochana, dlaczego mnie nie przemyciłaś w walizce? 😭 a swoją drogą, żeby matka trojga dzieci tak wyglądała? – skandal!!! 🤨😍” – skomentowała Natalia Kukulska

„Wow! Ale figura !Zazdroszczę j podziwiam 👌🏽”

„Weź kobieto przytyj bo 3/4 społeczeństwa ma przez ciebie kompleksy 😂😂 cudna figura”

„figura idealna:-) i mówię jako kobieta, nie ma się do czego przyczepić, można tylko pozazdrościć (ale tak pozytywnieI”

My również przyłączamy się do komplementów od fanów i jesteśmy pełni podziwu nad figurą Sochy! A Wy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry