Połącz się z nami

Solea: [kim jest?, wiek, Eurowizja, piosenka, Instagram]

Opisy gwiazd

Solea: [kim jest?, wiek, Eurowizja, piosenka, Instagram]

Solea to młoda wokalistka, która już teraz ma szanse na naprawdę wielką karierę w branży muzycznej. Już niebawem, zmierzy się z najlepszymi młodymi muzykami z całego świata podczas konkursu Eurowizji dla dzieci. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SOLEÁ (@solea_oficial)

Solea: wiek

Solea będzie reprezentowała swój kraj, z którego pochodzi, czyli Hiszpanię. Nie da się ukryć, że to państwo zawsze liczy się w walce o najwyższe miejsca podczas konkursu Eurowizji Junior. W sieci możemy dotrzeć do informacji, że dziewczynka ma dopiero 9 lat. Urodziła się 19 czerwca 2011 roku. Pytanie o jej wiek jest jednym z najczęściej zadawanych przez jej fanów. Tak naprawdę nazywa się Solea Fernandez Moreno. Wiadomo również, że pochodzi z Sewilli.

Solea: kim jest?

Co ciekawe, pochodzi z jednej z najbardziej znanych rodzin flamenco na świecie. Na scenie zadebiutowała jako małe dziewczynka w rodzinnym przedstawieniu w jednym z hiszpańskich teatrów. Swoje zdolności zarówno wokalne, jak i taneczne zaczęła szlifować w wieku czterech lat. Doskonale odnajduje się również w roli aktorki, co nie raz udowodniła na deskach teatru. Na swoim koncie ma także występy w programach telewizyjnych.

Solea: Eurowizja

Dziewięciolatka przyznała, że możliwość reprezentowania swojego kraju podczas konkursu Eurowizji Junior jest dla niej wielkim zaszczytem. Podkreśla również, że to spełnienie jej marzeń. Trzeba przyznać, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a zdaniem ekspertów ma naprawdę wielkie szanse na wygraną.

Solea: piosenka

Zanim reprezentantka Hiszpanii zdradziła, jaki utwór zaprezentuje na scenie, w związku z jej pochodzeniem, wiele osób obstawiało, że piosenka którą zaśpiewa będzie z gatunku flamenco. Utwór ,,Planete’’ ma za zadanie szerzyć pozytywne nastawienie w czasach panującej na świecie pandemii.

Solea: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @solea_oficial. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 12 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry