Sonia Bohosiewicz w nowej fryzurze jest nie do poznania! Metamorfoza czy nowa rola?

3 czerwca 2020
Przez: : M.J

Aktorka zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie odmienionym wyglądem. Na jej głowie pojawiła się krótka fryzura à la bob z grzywką i w znacznie ciemniejszym kolorze włosów niż ma na co dzień! Czyżby zdecydowała się na tak spektakularną metamorfozę? Zobaczcie, bo Sonia Bohosiewicz w nowej fryzurze jest nie do poznania!

Sonia Bohosiewicz od lat zajmuje mocne miejsce w świecie polskiego show-biznesu. Aktorka najbardziej kojarzona jest z takimi produkcjami jak: “39 i pół”, “Wojna polsko-ruska“, “Usta-Usta”, czy “Aida”. Sonia jest również żoną i mamą dwóch synów. W 2008 roku poślubiła Pawła Majewskiego. Rok później na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko- syn Teodor, a w 2012 roku na świat przyszedł Leonard.

Na uwagę również zasługuje jej profil na Instagramie, który obserwuje ogromna ilość internautów, bo jest ich tam ponad 300 tysięcy. Znajdziemy tam wiele zdjęć z życia prywatnego aktorki, a niektóre z nich bez wątpienia należą do tych odważnych, na których prezentuje swoje ciało.

Tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Sonie w całkowicie nowej odsłonie. Naprawdę zdecydowała się na tak diametralną metamorfozę?

Sonia Bohosiewicz w nowej fryzurze jest nie do poznania!

Od razu musimy uspokoić fanów aktorki. Jak się okazuje, nowa fryzura to tylko peruka, którą Bohosiewicz będzie nosiła w nowej produkcji stacji TVN. Dodajmy również, że będzie to serial, który gościł już w telewizji 11 lat temu! Sonia zapytała swoich obserwatorów, czy wiedzą, o jaki serial chodzi:

“Dużo osób obstawiali powrót Diagnozy a tu powrót do przygody sprzed …. 11 lat! Już wiecie co się kręci?”

W komentarzach pojawiło się wiele propozycji. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że będzie to serial “Usta-Usta”. Obok Sonii na ekranie zobaczymy również Pawła Wilczaka, Wojciecha Mecwaldowskiego, czy Marcina Perchucia. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Jak donoszą media zdjęcia do serialu już ruszyły i niebawem pojawi się on na naszych ekranach.

Jak podoba Wam się Sonia w takim wydaniu? Znacie serial “Usta-Usta”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej