Połącz się z nami

Sonia Bohosiewicz: [wiek, filmy, dzieci, mąż, Instagram]

Sonia Bohosiewicz w świecącej kreacji.

Opisy gwiazd

Sonia Bohosiewicz: [wiek, filmy, dzieci, mąż, Instagram]

Sonia Bohosiewicz to bez dwóch zdań jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Nie da się ukryć, że cieszy się ogromną sympatią ze strony widzów. Kobieta może również pochwalić się bardzo bogatą filmografią. Jeśli jesteście ciekawi, co o niej wiadomo, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz)

Sonia Bohosiewicz: wiek

Bohosiewicz przyszła na świat w Cieszynie, lecz do momentu pójścia na studia mieszkała w Żorach. Urodziła się 9 grudnia 1975 roku, w związku z czym na chwilę obecną ma 45 lat. Co ciekawe, pochodzi z rodziny polskich Ormian. Dorastała z trójką rodzeństwa, a jej młodsza siostra Maja postanowiła wziąć z niej przykład i także swoją przyszłość związała z aktorstwem. Jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Sonia Bohosiewicz: filmy

Co ciekawe, swoją przygodę z prawdziwym światem filmowym zaczęła jeszcze podczas studiów. Doskonale odnajduje się zarówno na deskach teatrów, jak i przed kamerą. Dla niektórych, dużym zaskoczeniem może być fakt, że Bohosiewicz jest również artystką kabaretową. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w polskich serialach. Między innymi były to: ,,Usta Usta’’, ,,Diagnoza’’ oraz ,,Czas honoru’’. Oprócz tego, wzięła udział w kilku programach telewizyjnych, a także pojawiała się w nich w roli jurorki. Na swoim koncie ma także liczne kampanie reklamowe.

Sonia Bohosiewicz: mąż

Aktorka należy do grona celebrytów, którzy nie obnoszą się ze swoim życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że wyszła za mąż za Pawła Majewskiego, syna reżyseria Janusza Majewskiego. Razem wychowują dwóch synów: Teodora i Leonarda.

Sonia Bohosiewicz: książka

Bohosiewicz wydała także własny album z przepisami i cudownymi zdjęciami różnego rodzaju słodkości. Swoje dzieło zatytułowała ,,Leniwa żona’’. Książka okazała się prawdziwym hitem, a z jej receptur zaczęło korzystać wiele kobiet.

Sonia Bohosiewicz: Instagram

Sonia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @soniabohosiewicz. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 325 tysięcy użytkowników.

Źródło: Instagram Sonii Bohosiewicz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry