Połącz się z nami

Sonia Szklanowska w neonowym garniturze w „DDTVN”. Znamy markę i cenę!

sonia hotel paradise długie włosy uśmiech

Moda i uroda

Sonia Szklanowska w neonowym garniturze w „DDTVN”. Znamy markę i cenę!

Uczestniczka drugiej edycji „Hotelu Paradise” zaśpiewa na scenie porannego pasma TVN. Sonia Szklanowska w neonowym garniturze wygląda obłędnie! Znamy jego cenę i markę!

Sonia Szklanowska „Hotel Paradise”

Sonia Szklanowska to finalistka drugiej edycji znanego reality- show „Hotel Paradise”. Chociaż uczestniczka nie wygrała to jednak świetnie radzi sobie po programie, a jej rozpoznawalność wciąż rośnie. Sonia bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją już blisko 231 tysięcy osób. Celebrytka zamieszcza zdjęcia, na których pozuje w przeróżnych stylizacjach oraz niejednokrotnie daje popis swoich umiejętności wokalnych. Ponadto relacjonuje sytuacje z życia codziennego i na bieżąco ma kontakt ze swoimi obserwatorami.

Sonia już w rajskim hotelu nie kryła, że jej ogromną pasją jest śpiew. dlatego nikogo nie zdziwiło, gdy dwa tygodnie temu Szklanowska poinformowała o tym, że nagrała swój pierwszy singiel, Co więcej, okazało się, że nowy przebój Soni to piosenka promująca trzecią edycję „Hotelu Paradise”.

Premiera nowego sezonu programu odbędzie się 22 lutego. Na ten dzień z pewnością czekało wielu fanów „Hotelu Paradise”. Jak zapowiedziała prowadząca program, Klaudia el Dursi, nowa edycja nieco różni się od pozostałych. Na widzów czeka sporo niespodzianek.

Z okazji premiery program Sonia została zaproszona do studia „Dzień Dobry TVN”, gdzie zaśpiewa na żywo swój nowy przebój „Oto Raj”. Bez wątpienia oprócz jej występu, szczególną uwagę zwróci również jej stylizacja. Sonia pochwaliła się na swoim Instagramie, w czym wystąpi podczas swojej wizyty w studio porannego pasma.

Sonia Szklanowska w neonowym w garniturze w „DDTVN”

Szklanowska założyła limonkowy garnitur polskiej projektantki Sary Zalewskiej. Jego cena, na oficjalnej stronie marki, to kwota 730 zł. Niestety kolor w, którym pokazała się Sonia nie jest już dostępny, jednak garnitur występuje również w odcieniu różu i bieli. Do tego Sonia dopasowała mini torebkę z paskiem MULTIBELT LIMITED CROCCO BLACK. Jej koszt to 180 zł. W takim wydaniu Szklanowska wygląda bardzo kobieco i stylowo. Odcień jej kreacji jest już małą zapowiedzą stylizacji wiosennych.

Jak Wam się podoba Sonia w takim wydaniu? Skusilibyście się na taki kolor garnituru?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry