Połącz się z nami

Sonia Szklanowska zdradziła swoją wagę! Tuż przed programem miała problemy zdrowotne.

Sonia Szklanowska zdradziła swoją wagę! Tuż przed programem była ona krytycznie niska!

Zdrowie i dieta

Sonia Szklanowska zdradziła swoją wagę! Tuż przed programem miała problemy zdrowotne.

Sonia, odpowiadając na jedno z pytań zadane przez swoich fanów zdradziła, ile waży. Dowiedzieliśmy się przy okazji, że jej waga przed programem była wyjątkowo niska! Sonia Szklanowska zdradziła swoją wagę!

Sonia Szklanowska zyskała popularność i rozgłos występując w programie „Hotel Paradise”, a dokładniej w drugiej jego edycji. Sonia doszła do finału z Łukaszem, z którym nie darzyła się wówczas zbyt dużą sympatią. Decyzją pozostałych uczestników to jednak nie oni, a Artur i Ata mieli możliwość przejścia po Rajskiej Ścieżce zdobywając nagrodę pieniężną.

Sonia od pierwszych chwil w programie zwracała na siebie wielką uwagę widzów. Choć usilnie próbowała znaleźć miłość, nie udało jej się to. Szczególnie spodobał jej się jeden z domowników – Robert, jednak połączył się on z Magdą.

Sonia dziś jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej Instagram obserwuje 236 tysięcy fanów. Na jej Instagramie znajdziecie przeróżne zdjęcia i nagrania. Pokazuje fanom zwykłą codzienność, ujęcia wykonane podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych czy fotografie wykonane na rajskim Bali. Często również prezentuje swoim obserwatorom kolejne, modowe perełki oraz porusza tematy związane z urodą i pielęgnacją.

Sonia Szklanowska zdradziła swoją wagę!

Sonia chętnie nagrywa również relacje na InstaStory. A na ostatniej z nich odpowiedziała na pytania od internautów. Sonia została zapytana o swoją wagę. Odpowiadając zdradziła, że obecnie wynosi ona 52 kg przy wzroście 164. Jeden z internautów słusznie zauważył jednak, że w programie Sonia wyglądała na o wiele chudszą niż obecnie. 21-latka również postanowiła odnieść się do tego stwierdzenia, przyznając, że tuż przed udziałem w reality-show nie stosowała żadnych diet, jednak w jej życiu pojawiło się wówczas trochę problemów. Sonia ważyła wtedy jedynie 41 kg!

Sonia Szklanowska zdradziła swoją wagę! Źródło: https://www.instagram.com/stories/sonia.hotelparadise2/2447405310800053631/?hl=pl
Sonia Szklanowska zdradziła swoją wagę! Źródło: https://www.instagram.com/stories/sonia.hotelparadise2/2447405310800053631/?hl=pl

Spodziewaliście się, że Sonia miała aż tak poważne problemy z wagą przed udziałem w programie?

Zobaczcie również: Sonia z „Hotelu Paradise” pokazała biust! Bardzo odważne zdjęcie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry