Specjalna dieta księcia Archiego. Sami zobaczcie.

7 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Specjalna dieta księcia Archiego. Wiemy, na jaką dietę dla syna zdecydowała się księżna Meghan po skończeniu przez niego 6 miesiąca życia.

Książę Harry i księżna Meghan to najbardziej rozpoznawalne małżeństwo na całym świecie. Ceremonia odbyła się na zamku w Windsorze 19 maja 2018 roku. O godzinie 13 czasu polskiego Meghan i Henryk wzięli ślub. Na tę uroczystość zwrócone były oczy całego świata, a ceremonia ślubna emitowana była w telewizjach we wszystkich państwach. Pannę młodą do ołtarza poprowadził książę Karol, a drużbą pana młodego był brat książę William. 6 maja 2019 roku Pałac Buckingham ogłosił, że przyszedł na świat pierwszy syn książęcej pary – Archie Harrison.

Henryk, zwany księciem Harrym jest księciem Zjednoczonego Królestwa. Syn Karola (księcia Walii) i Diany (księżnej Walii). Jest szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. W maju 2005 roku wstąpił do Royal Military Academy, a od ośmiu lat jest kapitanem Army Air Corps.

Księżna Sussex, Meghan Markle to amerykańska aktorka i aktywistka społeczna. Jej debiut aktorski nastąpił w 2005 roku w filmie Zupełnie jak miłość, gdzie wystąpiła u boku Ashtona KutcheraMeghan mogliśmy również zobaczyć w takich produkcjach jak: Szefowie wrogowie, Twój na zawsze czy w serialu W garniturach.

Archie od urodzenia nie nosi tytułów szlacheckich, nie jest formalnie członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej i tym samym nie ma obowiązku reprezentowania monarchy w oficjalnych wystąpieniach. Jest pierwszą osobą urodzonej w brytyjskiej rodzinie królewskiej o mieszanym pochodzeniu etnicznymArchie został ochrzczony w prywatnej kaplicy na Zamku Windsor w lipcu tego roku, lecz na życzenie jego rodziców nie ujawniono nazwisk chrzestnych.

Specjalna dieta księcia Archiego.

Archie skończył już 6 miesięcy, więc zaczął się dla niego nowy etap w życiu. Wiemy, że Meghan karmi jeszcze synka piersią, ale niedługo będzie poznawał on pokarmy stałe. Kucharze specjalnie dla Archiego  przygotowują posiłki sezonowe, świeże i bardzo proste. Para wybrała metodę BWL (Baby Lead Weaning, czyli bobas lubi wybór), oznacza to, że dziecko wybiera z talerza to, na co ma ochotę. Musi mieć ono wybór i nie może być zmuszane do jedzenia.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej