Śpisz w ten sposób? Ta pozycja zdradza niemal wszystko o kobiecie!

13 stycznia 2023
Przez: : obcas

Śpisz w ten sposób? Ta pozycja zdradza niemal wszystko o kobiecie! Okazuje się, że dość specyficzny sposób zasypiania – który zresztą jest dość popularny wśród przedstawicielek płci pięknej – bardzo dużo o nich mówi. Wkładanie poduszki lub kołdry między nogi odsłania wiele cech osobowości ludzi, którzy właśnie tak układają się do snu. Szczegóły poniżej.

Śpisz w ten sposób? Ta pozycja zdradza niemal wszystko o kobiecie! Mało kto o tym wie

Niemal każdy ma swoją ulubioną i najwygodniejszą pozycję do zasypiania. Mało kto jednak wie, że pewne pozycje w śnie zdradzają bardzo dużo o osobowości i charakterze człowieka. Nad jedną z nich pochylił się portal genialne.pl. Jest ona dość specyficzna, jednak bardzo dużo osób praktykuje takie zasypianie. Bardzo popularne jest to zwłaszcza wśród kobiet i co ciekawe – wiele to o nich mówi.

Mianowicie, chodzi o zasypianie na boku z poduszką lub kołdrą włożoną między nogi. Portal genialne.pl wszystko kwituje w następujący sposób:

Kobiety wybierające ten sposób zasypania, są odbierane jako władcze oraz despotyczne.

To jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że przez taki rodzaj zasypiania da się jeszcze bardziej zdefiniować to, co – kolokwialnie rzecz ujmując – siedzi w drugim człowieku. Osoby zasypiające z poduszką lub kołdrą między nogami są pewne siebie, zdecydowane i uparcie dążą do celu. Co jeszcze zdradza zajmowanie takiej pozycji do snu?

ZOBACZ TAKŻE: Czy policjant może kazać nam odblokować telefon podczas kontroli? Mało kto o tym wie!

Zasypianie z poduszką lub kołdrą między nogami – co mówi o człowieku?

Portal genialne.pl zwraca uwagę na to, że kobiety zasypiające z pościelą między nogami są dość skryte, powściągliwe w okazywaniu uczuć i nie emanują nadmiernymi emocjami w towarzystwie. To raczej realistki, które nie mają wiele wspólnego z marzycielskim bujaniem w obłokach. Takie osoby są konsekwentne w swoich działaniach i trzymają się ściśle ustalonych reguł.

Mówi się, że pod peleryną twardej, silnej i mocno stąpającej po świecie kobiety, kryje się jej delikatniejsza strona. Może się to objawiać właśnie chęcią przytulania, a tulenie się w ten sposób do kołdry lub poduszki zaspokaja tę potrzebę.

źródło: genialne.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej