Połącz się z nami

Sposób Karoliny Pisarek na umięśniony brzuch! Skorzystacie?

Sposób Karoliny Pisarek na umięśniony brzuch! Skorzystacie?

Zdrowie i dieta

Sposób Karoliny Pisarek na umięśniony brzuch! Skorzystacie?

Karolina od zawsze była posiadaczką szczupłej figury. Teraz natomiast bardziej skupiła się na umięśnieniu swojego ciała. Co ciekawsze, widać już pierwsze efekty, a my wiemy, co jest tego zasługą! Sposób Karoliny Pisarek na umięśniony brzuch! Skorzystacie?

View this post on Instagram

Be.

A post shared by Karolina Pisarek (@karolina_pisarek) on

Karolina Pisarek szturmem podbiła świat mody. Wszystko zaczęło się od występu w programie „Top Model”. Choć Karolina nie wygrała, zyskała o wiele więcej, odnosząc międzynarodową karierę.
Na swoim koncie ma współpracę z najlepszymi markami oraz wiele sesji przed obiektywem najlepszych fotografów. A to zapewne nie wszystko, co dla nas szykuje.

Karolina pomimo natłoku obowiązków w życiu zawodowym wciąż pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na swoim Instagramie zgromadziła już blisko 900 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa. Kolekcja zdjęć i nagrań na Instagramie modelki jest pokaźna, a znajdziecie tam fotografie o różnej tematyce. Pokazuje swoją zwykłą codzienność, fragmenty z życia zawodowego, prezentując piękne zdjęcia z profesjonalnych sesji fotograficznych, ciekawe stylizacje czy swoje dalekie podróże.

Sposób Karoliny Pisarek na umięśniony brzuch! Skorzystacie?

Z racji swojej profesji Karolina może poszczycić się świetną figurą, która w połączeniu z niebanalną urodą robi wrażenie na jej fanach. Choć zawsze była posiadaczką szczupłej sylwetki, teraz postanowiła popracować nad mięśniami. Karolina pochwaliła się efektami i zdradziła, co pomogło jej w urzeźbieniu swojego ciała.

Jak się okazuje, jest to dyscyplina sportu nazywana Muay Thai, czyli nic innego jak tajski boks, który kładzie nacisk na walkę z wykorzystaniem uderzeń łokciami, nogami i kolanami.

„Work in progress 🥊💥
Przyznam się Wam, że Muay Thai to sport, który sprawia mi ogromną radość! Jest wycisk, cardio i po czasie brak sił 😅 A na koniec.. SATYSFAKCJA, w dodatku porządna dawka endorfin! Ostatnio łączę treningi Muay Thai z treningami EMS i to są efekty 😍 motywacja rośnie!
Życzę Wam miłego dnia, a ja zmykam na trening z @radekpaczuski 🥊💥 Trenerze szykuj się na wpierdziel! 😅🙈☺️ Jak ktoś myśli, że kobiety nie potrafią uderzać, watch my ig stories 🙊”

Efekty widać gołym okiem! Jak podoba się Wam umięśniony brzuch Karoliny?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry