Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia 5”: Stacja TVN przeprasza za brak nowego odcinka! Wyznaczono nową datę!

Pary w programie Ślub od pierwszego wejrzenia spotkają się przed ołtarzem.

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia 5”: Stacja TVN przeprasza za brak nowego odcinka! Wyznaczono nową datę!

Na naszych ekranach leci już piąty sezon eksperymentu społecznego, którym jest Ślub od pierwszego wejrzenia. W sieci nowe odcinki pojawiały się do tej pory z tygodniowym wyprzedzeniem, jednak najnowszy, w którym powinniśmy zobaczyć śluby par, nie został udostępniony na Player.pl. Internauci oburzyli się, nie szczędząc mocnych wpisów w komentarzach, a stacja TVN teraz przeprasza. Dlaczego odcinek się nie pojawił? Zobaczcie!

Ślub od pierwszego wejrzenia

Nie da się ukryć, że program, w którym pary poznają się dopiero w dniu swojego ślubu, wzbudza ogromne kontrowersje, niemniej jednak doczekał się już pięciu sezonów. Przez te wszystkie edycje nie raz przekonaliśmy się, że eksperci doskonale połączyli nieznane sobie osoby w pary, które do tej pory kontynuują swoje małżeństwa, a nawet założyły rodziny.

Piąta edycja show zagościła na naszych ekranach 26 lutego.

Piąty sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia-pary

W najnowszym sezonie poznaliśmy trzy kobiety, które zdecydowały się poznać swoich przyszłych mężów dopiero w dniu ślubu. Iza, Iga i Laura ten wyjątkowy dzień mają już dawno za sobą, jednak widzowie dopiero teraz mieli doczekać się odcinka, w którym panie poznają swoich parterów przed ołtarzem. W programie poznaliśmy również Kamila, Macieja i Karola.

Maciek jest uczestnikiem programu Ślub od pierwszego wejrzenia.
Maciej stanie na ślubnym kobiercu z nieznaną kobietą

Jak się okazuje, w sieci zamiast premierowego odcinka pojawił się ten, który leciał na ekranach naszych telewizorów. W sieci zawrzało, a stacja TVN odniosła się do wielu nieprzychylnych komentarzy.

Zobacz także: Iga i Kamil nadal są parą? Wszystko na to wskazuje!

Kiedy w takim razie będziemy mogli zobaczyć odcinek, w którym pary stanął na ślubnym kobiercu? Zobaczcie!

Stacja TVN przeprasza za brak nowego odcinka

W sieci możemy przeczytać następujące komentarze od widzów programu:

„Ludzie zapłacili za to, wykupili pakiety po to, by mieć dostęp do nowych odcinków. I to nie jest w porządku”

„Wow 😳 a myślałam, że tylko ja taka rozczarowana wczoraj byłam”

Stacja TVN odniosła się do setek komentarzy, które pojawiły się na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych programu. Jak się okazuje, brak odcinka spowodowany był „trudnościami produkcyjnymi”. Odcinek, w którym pary spotkają się po raz pierwszy przed ołtarzem pojawi się w Player.pl 23 marca (wtorek). Natomiast jego emisja w TV jak zawsze odbędzie się w piątek, 26 marca o godzinie 20.30 w TVN 7!

„Drodzy Użytkownicy!
Najmocniej przepraszamy za przesunięcie premiery 5. odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Widzimy, jak bardzo na niego czekaliście. Spóźniliśmy się z jego premierą ze względu na trudności produkcyjne.
Cały zespół pracuje nad tym, aby dostarczyć odcinek jak najszybciej-jeszcze przed emisją w TV. Dziś możemy potwierdzić, że będzie to 23 marca-we wtorek wieczorem. Odcinek 6. zostanie pokazany zgodnie z planem, czyli w nadchodzący piątek.
Jeszcze bardzo Was przepraszamy za zaistniałą sytuację”
– oświadczenie pojawiło się na Facebooku.

Zauważyliście brak nowego odcinka w sieci?

Źródło: Facebook, Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry