Połącz się z nami

Stanisław ,,Rolnik szuka żony’’: [wiek, związki, partnerka, Instagram]

Rolnik szuka żony Stanisław

Opisy gwiazd

Stanisław ,,Rolnik szuka żony’’: [wiek, związki, partnerka, Instagram]

Stanisław z programu Rolnik szuka żony to mężczyzna, który szczęścia w relacjach damsko-męskich postanowił poszukać w popularnej produkcji telewizyjnej. Wszystko wskazuje na to, że najnowsza edycja programu będzie równie ciekawa, co poprzednie. Sprawdźmy, co widomo o jednym z jej głównych bohaterów.

Stanisław Rolnik szuka żony: wiek

W sieci możemy znaleźć już kilka informacji o uczestnikach 8. edycji programu Rolnik szuka żony. Stamtąd dowiadujemy się, że Stanisław jest jednym z młodszych bohaterów, którzy zdecydowali się wziąć udział w produkcji. Mianowicie, ma 26 lat.

Oprócz tego, wiadomo, że Stanisław pochodzi z gminy Żelazków położonej nieopodal Kalisza, a więc w województwie wielkopolskim. 26-latek wolny czas najchętniej spędza aktywnie. Tajemnicą nie jest także, że interesuje się lotnictwem. Nie ukrywa, że jest bardzo ambitny i wymaga od siebie naprawdę dużo.

Gospodarstwo bohatera 8. edycji popularnego programu TVP liczy aż 300 hektarów. Obszar ten jest nakierowany zwłaszcza na uprawę warzyw, kukurydzy i pszenicy.

Stanisław Rolnik szuka żony
Czy Stanisławowi uda się znaleźć miłość w programie Rolnik szuka żony?

Zobacz także: Co wiemy o uczestnikach 8. edycji Rolnik szuka żony?

Stanisław Rolnik szuka żony: związki

Okazuje się, że Stanisław ma na swoim koncie nieudany związek. Mianowicie, w przeszłości był nawet zaręczony, lecz drogi jego i ówczesnej partnerki na dobre się rozeszły. Para nie znalazła porozumienia w planowaniu wspólnej przyszłości.

Być może wszystko dlatego, że 26-latek nie chce zmieniać miejsca zamieszkania i opuścić gospodarstwa. Szuka kobiety, która jeśli zdecyduje się zbudować z nim związek, zgodzi się przeprowadzić do jego domu.

Stanisław ma swój ideał kobiety. Mianowicie, najlepiej jakby jego wybranka szczupłą, wysoką brunetką. U płci przeciwnej szczególna uwagę zwraca na empatię i wrażliwość. Wiej nie odgrywa szczególnej roli, lecz chciałby, aby kobieta z która się zwiąże była od niego starsza najwięcej o 3 lata. Kolejnym atutem będzie status singielki bez rozwodu.

Stanisław Rolnik Szuka żony: Instagram

Wiele internautów zastanawia się, czy Stanisław prowadzi swój profil na Instagramie. Niestety, nie udało nam się dotrzeć do takich informacji.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry