Połącz się z nami

Stanisław Ślęzak: [wiek, The Voice of Poland, Instagram]

Opisy gwiazd

Stanisław Ślęzak: [wiek, The Voice of Poland, Instagram]

Stanisław Ślęzak urzekł jurorów The Voice of Poland swoim niepowtarzalnym, niskim głosem. Udział w programie to dla niego niewątpliwie szansa na zaistnienie na polskim rynku muzycznym, a trzeba przyznać, że wokalistów o takiej barwie naprawdę rzadko się spotyka. Co wiadomo na jego temat?

Stanisław Ślęzak: wiek

Stanisław ma dopiero 19 lat. Pochodzi z Woźnik. Na co dzień uczy się w technikum, a po szkole pomaga rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa. Muzyka stała się jego pasją już w dzieciństwie. Przyznaje, że stało się tak pod wpływem jego idoli, czyli Eda Sheerana, Shawna Mendesa i zespołu Coldplay. Kiedy tylko znajdzie wolną chwile, wykorzystuje ją na śpiewanie, granie na gitarze lub w piłkę nożną. Prowadzi także własny kanał na Youtube, gdzie zamieszcza filmiki z coverami innych artystów. Niewątpliwie, jego zdolności zrobią wrażenie na każdym, kto posłucha jego wykonań.

Stanisław Ślęzak: The Voice of Poland

Na pierwszym etapie programu starał się przekonać jurorów wykonując utwór Us autorstwa Jamesa Bay’a. Bezsprzecznie mu się to udało. Pełni podziwu, swoje fotele odwrócili Margaret i Michał Szpak. Oprócz tego, inni trenerzy także nie szczędzili mu ciepłych słów. Chłopak zdecydował, że swoją przyszłość z The Voice of Poland będzie kontynuował w drużynie Margaret. Artystka przyznaje, że ma on naprawdę wielki talent, a jemu towarzyszy urok. Ma również nadzieje, że zaistnieje na rynku muzycznym, a ona mu w tym pomoże.

Stanisław Ślęzak: Instagram

Młody wokalista z wielkimi aspiracjami prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @stanislaw_slezak. Jego aktywność, na chwilę obecną obserwuje tam ponad 7 tysięcy użytkowników. Niewątpliwie, z biegiem czasu liczba ta stanowczo się zwiększy. Stanisław, jak większość uczestników programu dodaje tam zdjęcia z występów i prób. Oprócz tego, na jego koncie znajdziemy także nagrania coverów i bardziej prywatne fotografie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry