Połącz się z nami

Stankiewicz i Royal Concert spotkają się w sądzie! Artystka wystosowała oświadczenie!

News

Stankiewicz i Royal Concert spotkają się w sądzie! Artystka wystosowała oświadczenie!

Fani Kasi Stankiewicz będą niepocieszeni, ponieważ ich idolka nie pojawi się na scenie w ramach trasy Muzyki Filmowej. W swoich mediach społecznościowych wystosowała oświadczenie, na które niemal od razu zareagowali organizatorzy przedsięwzięcia. Wzajemne oskarżanie się w sieci znajdzie swój finał w sądzie! Zobaczcie! Stankiewicz i Royal Concert spotkają się w sądzie!

To będzie już czwarta trasa projektu Koncerty Muzyki Filmowej , która startuje 14 lutego. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które zobaczymy w pięciu miastach porozrzucanych po całej Polsce. Jak do tej pory wśród artystów na scenie miała również pojawić się Kasia Stankiewicz. Niestety, jak już możemy się dowiedzieć, nie weźmie ona udziału w tym projekcie.

Kasia w swoich mediach społecznościowych jako pierwsza odniosła się do tego, dlaczego nie będzie brała udziału w koncertach. Już wczoraj 13 lutego, na jej Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję. Zobaczcie wpis pod zdjęciem.

Niemal parę godzin później na jej oświadczenie postanowiła odpowiedzieć firma Royal Concert i ustosunkowała się do zarzutów artystki. W ich oświadczeniu możemy zobaczyć, że diametralnie różni się od tego, które opublikowała piosenkarka. TUTAJ możecie przeczytać oświadczenie organizatorów!

Najwidoczniej obok tych oskarżeń nie mogła przejść obojętnie Stankiewicz. Po raz kolejny wystosowała obszerne oświadczenie i jasno dała do zrozumienia, że cała sprawa znajdzie swój finał w sądzie!

Stankiewicz i Royal Concert spotkają się w sądzie!

Jak czytamy w oświadczeniu firmy, organizatorzy zarzucili artystce, że ta nie angażowała się w ich projekt. Całą sytuację odczuwali według nich pozostali artyści. Jak wynika również z oświadczenia firmy Royal Concert, niewywiązanie się artystki ze współpracy spowodowało, że firma zrezygnowała z jej udziału.

Najwidoczniej Stankiewicz zdecydowała, że jej fanom należy się wytłumaczenie całego tego zamieszania i jak możemy przeczytać w jej najnowszym oświadczeniu, cała ta sprawa skończy się w sądzie. Na końcu jej obszernego wpisu czytamy:

„[…]Z tych względów, jestem zmuszona przekazać informację, że nie mogę pozostać bierna wobec postawy Royal Concert, dlatego też zdecydowałam się na podjęcie stosownych kroków prawnych celem ochrony moich praw i słusznych interesów”– całe oświadczenie przeczytacie pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Kochani, naprawdę wolałabym skupić się na prowadzeniu działalności artystycznej, niż wydawaniu kolejnych oświadczeń, jednakże działania podejmowane przez Pana Łukasza Wojtanowskiego reprezentującego Royal Concert wymagają mojej stanowczej reakcji. Tak jak informowałam wczoraj, powodem mojej nieobecności na wydarzeniach muzycznych w ramach trasy „Koncerty Muzyki Filmowej” jest niewykonanie postanowień umowy przez organizatora koncertów – Royal Concert. Jestem profesjonalistką i takiej postawy oczekuję również od moich współpracowników, nie godzę się tym samym na nieprzestrzeganie zawartych umów. Zapewniam Was, że do chwili rezygnacji ze współpracy z Royal Concert, pozostawałam w gotowości do udziału w koncertach. Konsekwencją decyzji o udziale w „Koncertach Muzyki Filmowej” była rezygnacja z innych działań zawodowych, w których miałabym możliwość wystąpienia dla Was. Cała sytuacja jest więc dla mnie wyjątkowo przykra. Z uwagi na pojawiające się wątpliwości dotyczące wczorajszego oświadczenia opublikowanego przez Royal Concert, zaprzeczam, że to spółka zrezygnowała ze współpracy ze mną z powodu rzekomego braku współpracy przy przygotowaniu koncertów. Przedstawiony przez Royal Concert stan faktyczny sprawy, w szczególności w zakresie podejmowanych przez strony działań jest nieścisły i wprowadza w błąd. Pragnę wskazać, iż rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji narusza moje dobre imię i budowany przez lata wizerunek artystyczny. Nie tylko za skrajnie nieprofesjonalne, ale także za niezgodne z umową i obowiązującymi przepisami prawa, uznaję ponadto ujawnienie przez Pana Łukasza Wojtanowskiego reprezentującego Royal Concert, poufnych szczegółów umowy zawartej pomiędzy stronami. Z tych względów, jestem zmuszona przekazać informację, że nie mogę pozostać bierna wobec postawy Royal Concert, dlatego też zdecydowałam się na podjęcie stosownych kroków prawnych celem ochrony moich praw i słusznych interesów.

A post shared by Kasia Stankiewicz (@kasia_stankiewicz_official) on

Na pewno dla osób, które zamierzały specjalnie dla piosenkarki przyjść na Koncert Muzyki Filmowej nie jest to pocieszająca wiadomość. Niemniej jednak, jak możemy zauważyć, żadna ze stron nie zamierza odpuszczać. Czekamy więc na dalszy rozwój tego medialnego konfliktu…

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry