Stanowski miał przeszczep włosów. Tyle zapłacił, szczere wyznanie dziennikarza

23 listopada 2023
Przez: : B.Z

Stanowski miał przeszczep włosów. Popularny dziennikarz zdecydował się na szczere wyznanie. Wszystko przy okazji poruszenia tematu przeszczepu włosów w jednej z emisji w Kanale Sportowym. Co jednak ciekawe, oprócz ceny zabiegu wykonywanego w naszym kraju, Krzysztof Stanowski poruszył też inny istotny temat dotyczący przeszczepu włosów. Jak się bowiem okazuje, w jego przypadku nie wszystko poszło zgodnie z planem – mimo zapewnień ekspertów. Ile natomiast dziennikarz musiał zapłacić za taki zabieg? Lepiej usiądźcie…

Stanowski miał przeszczep włosów. Tyle zapłacił, szczere wyznanie dziennikarza

Przeszczep włosów staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem wśród mężczyzn, którzy przedwcześnie łysieją lub chcą poprawić swój wygląd. Eksperci zapewniają, że w zasadzie niemożliwe jest, aby takowy się nie przyjął. Niedawno temat przeszczepu włosów omawiany był między innymi w jednym z programów lice na Kanale Sportowym. Pojawiła się tam trycholog Martyna Pobuta. Specjalistka ds. chorób skór głowy zapewniała w programie, że gdy spełni się wszystkie kryteria – w zasadzie nie ma żadnego ryzyka, iż zabieg się nie powiedzie. Na antenie mówiła wprost:

“To mit. Po odpowiedniej diagnostyce i spełnieniu pewnych kryteriów nie ma takiej możliwości, żeby przeszczep się nie przyjął. Wszystko jest wcześniej sprawdzone, a poza tym to nie jest skomplikowany zabieg.”

Nieoczekiwanie jednak, na Twitterze do wszystkiego odniósł się Krzysztof Stanowski, do niedawna związany z Kanałem Sportowym. Dziennikarz przyznał, że sam przechodził taki zabieg. Oprócz tego, że zdradził jego cenę – zdementował odważną tezę ekspertki, zdaniem której “nie ma możliwości, żeby przeszczep się nie przyjął”.

ZOBACZ TAKŻE: Ceny biletów na Clout MMA w grudniu powalają! Nie zgadniecie, ile trzeba zapłacić

“Zapraszam tę panią do sprawdzenia mojego czubka głowy, który po wydaniu 12 000 złotych na przeszczep wygląda dokładnie tak samo jak przed wydaniem 12 000 na przeszczep.”

Na Twitterze Krzysztof Stanowski nie zgodził się z tezą postawioną przez ekspertkę na antenie Kanału Sportowego. Dziennikarz opowiedział o tym, że po pełnej diagnostyce i spełnieniu kryteriów, poddał się zabiegowi przeszczepu włosów. Ten jednak nie poskutkował.

Stanowski na przeszczep włosów w renomowanej polskiej klinice miał wydać aż 12 tysięcy złotych. Najgorszy jest jednak fakt, że nie przyniósł on oczekiwanych efektów.

“Zapraszam tę panią do sprawdzenia mojego czubka głowy, który po wydaniu 12 000 złotych na przeszczep wygląda dokładnie tak samo jak przed wydaniem 12 000 na przeszczep. “Nie ma takiej możliwości”. Widocznie jest. Zabieg w Polsce, w renomowanej klinice, poprzedzony diagnostyką i po spełnieniu kryteriów.”

źródło: Twitter, Kanał Sportowy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej