Połącz się z nami

Steczkowska DEMENTUJE PLOTKI o konflikcie z Kozidrak! Zobaczcie jej MOCNY wpis!

News

Steczkowska DEMENTUJE PLOTKI o konflikcie z Kozidrak! Zobaczcie jej MOCNY wpis!

Kilka dni temu mogliśmy w Internecie odnaleźć informacje jakoby Justyna Steczkowska była skonfliktowana z Beata Kozidrak. Sama zainteresowana długo nie milczała, postanowiła szybko zdementować plotki, zamieściła mocny wpis na Instagramie. Zobaczcie!

Od trzech lat już organizowane są w Polsce wyjątkowe koncerty, gdzie największe hity światowego kina wykonują gwiazdy polskiej sceny muzycznej. „Koncert Muzyki Filmowej” to wielkie wydarzenie muzyczne, a Justyna Steczkowska jest „stałą” łączącą wszystkie jego edycje, uczestnicząc od 2016 roku jako wokalistka w tym wielkim przedsięwzięciu muzycznym.

„…ruszamy z serią wyjątkowych koncertów! „Koncert Muzyki Filmowej” to nadzwyczajna produkcja koncertowa. Projekt jakiego w Polsce jeszcze nie było! Ogromna scena, multimedia, tancerze – to tylko kilka atrakcji, które czekają na uczestników tego magicznego wydarzenia…” – tak napisała zapowiadając koncert po raz pierwszy.

Z roku na rok koncerty te zyskują na popularności, nabierając co raz większego rozmachu. W tym roku obok wspomnianej już Justyny Steczkowskiej w przedsięwzięciu wzięli udział Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Agata Nizińska, Kasia Moś, Tomson z zespołu Afromental, Grzegorz Hyży, Sławek Uniatowski, Łukasz Zagrobelny oraz jako gość specjalny Beata Kozidrak. Wszystko przy akompaniamencie 50-cio osobowej Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej.

„Gigantyczna nowa scena‼️ 30 nowych utworów‼️ Multimedia‼️ Tancerze‼️
Podczas ponad 3-godzinnego koncertu, usłyszymy największe przeboje muzyki filmowej w wykonaniu 50-osobowej orkiestry oraz 10 niezwykłych wokalistów. Dodatkowo pojawią się utwory w wersjach instrumentalnych największych kompozytorów m.in. Hans Zimmer, Maestro Ennio Morricone, John Williams.”-
tak Justyna Steczkowska zapowiadała trzecią edycję koncertu.

W związku właśnie z tym koncertem pojawiły się ostatnimi czasy plotki jakoby Justyna Steczkowska i Beata Kozidrak były w konflikcie. Mogliśmy przeczytać dosadny tytuł w jednym z tabloidów „WIELKA WOJNA DIW! KOZIDRAK UCIEKA OD STECZKOWSKIEJ”.

Chodzi o to, że w następnych tego typu wydarzeniach muzycznych z udziałem Justyny Steczkowskiej, wśród gwiazd w obsadzie nie znajdziemy już Beaty Kozidrak. A sama Kozidrak zdecydowała się wystąpić w innym koncercie o tej samej tematyce i z tą samą orkiestrą, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.


źródło: https://www.facebook.com/beatakozidrakofficial/photos/pb.171582619876536.-2207520000.1562744510./893983054303152/?type=3&theater

Magazyn sugeruje, że Steczkowska jest na Kozidrak za to wściekła i to jest powodem tego, że nie bierze ona udziału w kolejnych koncertach serii „Koncert Muzyki Filmowej”. Wysuwa również przypuszczenia jakoby Beata miała dość współpracy ze Justyną. 

Czy rzeczywiście gwiazdy są w konflikcie?

Justyna Steczkowska szybko postanowiła zdementować te plotki, zamieszczając wpis na Instagramie, obok nagrania z Beatą Kozidrak- jako potwierdzenia dobrych relacji. Nota bene filmik już wcześniej mogliśmy znaleźć na jej profilu, wśród innych z udziałem obu Pań.

Zobaczcie co napisała gwiazda!

„CO ZA BZDURA!

Kochani! Super Express przegrał ze mną proces (w 1 instancji) za kłamstwa, których się dopuścił, więc teraz jak widać szuka „drobnej zemsty”.

Ten artykuł jest od początku do końca zmyślony.
Po pierwsze nie mam żadnej zwady z Beatą Kozidrak, to cudowna kobieta z którą miałyśmy ogrom radości na scenie (i poza nią) śpiewając „Lady Marmalade” w „3. Koncercie Muzyki Filmowej”. Przed nami jeszcze Wrocław (21 września)! Kolejny raz będziecie mogli nas zobaczyć na scenie w tym niezwykłym muzycznym show z najpiękniejszymi utworami z hitowych produkcji filmowych z całego świata, na którym nie zabraknie nie tylko dobrej zabawy i wzruszeń, ale też utworów takich kompozytorów jak Hans Zimmer czy Ennio Morricone. 
Po drugie nie zatrudniam ludzi do pracy, sama jestem zatrudnionym artystą. Po trzecie każdy może grać koncerty z muzyką jaką tylko chce, a Beatce zawsze i we wszystkim życzę powodzenia i wszystkiego co najlepsze. Miłego weekendu!”

Widać, plotki o złych relacjach wielkich diw naszej sceny muzycznej są mocno przesadzone.

A wy co sadzicie o całej sprawie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry