Stefano Terrazzino: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami, żona]

28 stycznia 2020
Przez: : KS

Stefano Terrazzino to profesjonalny tancerz, który wielokrotnie już występował w uwielbianym przez telewidzów Tańcu z gwiazdami. Na swoim koncie ma także duże osiągnięcia na skalę międzynarodową. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze, ale również życiu prywatnym!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@stefanoterrazzino)

Stefano Terrazzino: wiek

Tancerz jest Sycylijczykiem, jednak urodził się i wychowywał w Niemczech. Na świat przyszedł 19 sierpnia 1979 roku, a więc ma 42 lata. Dorastał z dwójką młodszych od siebie braci, co ciekawe jeden z nich jest profesjonalnym piłkarzem i gra w niemieckiej lidze. Stefano jest także utalentowany wokalnie oraz grywa w serialach. Wydał nawet album studyjny, zatytułowany Cin Cin Amore.

Stefano Terrazzino: kariera

Profesjonalne treningi taneczne zaczął jako szesnastolatek. Należy do grona reprezentantów najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S. Co ciekawe, jego pierwszą profesjonalna partnerką była Ewa Szabtin, dla której nawet przeprowadził się na stałe do Polski. Jednakże, ich drogi się rozeszły a on jeszcze z dwoma tancerkami zdobywał tytuły i wyróżnienia podczas konkursów.

Zobacz także: Jaki zawód ma Stefano?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@stefanoterrazzino)

Stefano Terrazzino: Taniec z gwiazdami

Pierwszym programem, w którym wystąpił w telewizji był właśnie Taniec z gwiazdami. Włoch brał w nim udział wielokrotnie, prowadząc do zwycięstwa Kingę Rusin, Agatę Kuleszę, Anetę Zając i Agnieszkę Sienkiewicz. W 11. edycji wraz z młodą aktorką Julią Wieniawą dotarł do samego finału, a w ostatnim sezonie tancerz trenował Izabelę Małysz. Stefano wziął również udział w niemieckiej wersji show.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@stefanoterrazzino)

Stefano Terrazzino: programy

Taniec z gwiazdami to nie jedyny program, gdzie pojawił się Terrazzino. Oprócz tego, telewidzowie mieli okazję oglądać go w Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie z resztą był bezkonkurencyjny i zwyciężył. Pojawił się także jako prowadzący w Salonie sukien ślubnych i Suprise, suprise!.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@stefanoterrazzino)

Stefano Terrazzino: żona

Chociaż pojawia się wiele plotek na temat romansów mężczyzny, on nigdy ich nie komentuje. Wiele osób łączyło go z aktorką Anetą Zając, która nawet wystąpiła w teledysku do jego piosenki. Zdecydowanie chroni swoje życie prywatne i nie chce komentować go na forum publicznym.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

 

Stefano Terrazzino: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć jego profil na Instagramie pod nazwą @stefanoterrazzino, gdzie na bieżąco dodaje zdjęcia i relacje. Obserwuje go ponad 73 tysiące użytkowników!

źródło: Instagram Stefano Terrazzino

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz