Połącz się z nami

Stella i Piotr potwierdzili rozstanie! Nagrali poruszającą mowę!

Koniec związku Stelli i Piotra z Love Island

News

Stella i Piotr potwierdzili rozstanie! Nagrali poruszającą mowę!

Niestety przypuszczenia fanów jednej z par z 3. edycji Love Island. Wyspa Miłości potwierdziły się. To koniec związku Stelli i Piotra! Para potwierdziła rozstanie na InstaStories!

Związek Piotra i Stelli z Love Island 3

Stella i Piotr poznali się w 3. edycji randkowego reality-show i od samego początku tworzyli razem parę. Chociaż w programie przezywali swoje wzloty i upadki oraz wystawieni byli na próbę podczas pobytu w Casa Amor to udało im się przezwyciężyć wszelkie trudności i dotrzeć do półfinału show.

Również po powrocie do Polski wydawać się mogło, że tych dwoje łączy mocne uczucie oraz wspólne pasje. Stella i Piotr szybko zamieszkali razem i nic nie zwiastowało, że tych dwoje może się poróżnić.

Od kilku dni fani pary przeczuwali jednak, że cos niedobrego dzieje się w związku ich ulubieńców. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o tym, że obserwatorzy podejrzewają, że Stella i Piotr nie są już razem. Czujni internauci zauważyli, że zarówno Piotr, jak i Stella przestali dodawać wspólne zdjęcia oraz relacje, a z ich profili na Instagramie zniknęły wspólne zdjęcia.

To koniec związku Stelli i Piotra!

Niestety, przypuszczenia internautów sie potwierdziły. W sobotni poranek, Stella i Piotr zamieścili na swoich profilach relację, w której wyznali, że się rozstali.

„Przyszliśmy do was z ważnymi wiadomościami, bo wydaje mi się, że winni jesteśmy Wam szczerość…”– zaczęła Stella.

Dalej inicjatywę przejął Piotr, który wyznał, że nie udało się zbudować związku po programie:

„Nie jest dla nas łatwa sytuacja, bo wiele osób trzymało za nas kciuki (…) zawsze byliśmy szczery, były między nami tarcia, nie zamiataliśmy tego pod dywan. Tak jest w związku dorosłych ludzi, czasem sa tarcia, czasem trzeba włożyć więcej pracy, żeby coś funkcjonowało. My tą pracę wkładaliśmy, w programie, szczególnie po programie. Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie ta szansę, ale… życie to nie bajka.”

Rozstanie Piotra i Stelli potwierdzone na Instagramie
Stella i Piotr Love Island rozstali się

Mimo rozstania para zamierza nadal utrzymywać kontakt i bardzo się wspierać:

„Oboje doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości, ale zamierzamy utrzymywać kontakt jak normalnie dorośli ludzie. ..” – wyznała Stella.

„Wspierać się i być dla siebie pomocą. Wiadomo o co chodzi…” – dodał Piotr.

Z całą pewnością to bardzo smutna wiadomość dla fanów tej pary. My z całego serca życzmy odnalezienia drugiej połówki!

Źródło: Instagram Stelli Staniszewskiej, Instagram Piotra Szczurka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry