Stępień w pięknej, wizytowej sukience maxi. Znamy markę, model i cenę!

10 września 2023
Przez: : M.J

Magdalena Stępień pochwaliła się swoją nową, modową perełką. Tym razem jest nią zjawiskowa sukienka maxi, która świetnie sprawdzi się podczas wielu eleganckich i wyjątkowych okoliczności. Zobaczcie, gdzie możecie ją kupić.

Wizytowa sukienka maxi

Magdalena na jednym z nagrań na InstaStory pochwaliła się piękną sukienką maxi, która świetnie sprawdzi się podczas wszystkich wyjątkowych okoliczności. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy firmę, model i cenę tej modowej perełki.

Jak się okazuje, najnowsza zdobycz modelki pochodzi z oferty marki L’avenoir. By wyszukać na stronie internetowej sklepu musicie wpisać hasło AMY BLACK LINEN 1.

Kreacja Magdaleny posiada odkryte ramiona oraz oversizowy krój. Zakończona jest falbaną u dołu. Jej skład to 70% len, 30% bawełna.

Cena tej modowej perełki to 550.00 złotych.

Stylizacje Stępień
Stępień w pięknej, wizytowej sukience maxi

Styl Magdaleny Stępień

Magdalena Stępień to znana w naszym kraju influencerka, która zdobyła popularność występując w programie Top Model. Kiedy zakończyła swoją przygodę przed kamerami przeniosła swoje życie do social mediów, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Modelka dzieli się zdjęciami pokazującymi zwykłą codzienność, liczne wyjazdy w różne miejsca na całym świecie oraz ciekawe stylizacje.

Ostatnim razem informowaliśmy Was o niezwykle modnej spódnicy Magdy, z której użyciem stworzycie modny look.

Zobacz także: Magdalena Stępień wybrała oryginalny rodzaj spódnicy! Znamy firmę, model i cenę!

Źródło: Instagram Magdaleny Stępień

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej