Połącz się z nami

#STOPFUTROM! Gwiazdy na pokazie przeciwko naturalnym futrom! [ZDJĘCIA]

News

#STOPFUTROM! Gwiazdy na pokazie przeciwko naturalnym futrom! [ZDJĘCIA]

W piątek, 15 listopada odbył się specjalny pokaz, w którym gwiazdy z polskiego show-biznesu wzięły udział, aby nagłośnić sprawę naturalnych futer, które jak wiemy, nie są mile widziane. Zobaczcie, które gwiazdy promowały akcję, która ma na celu zapobiegnięcie cierpienia zwierząt! #STOPFUTROM!

Jeszcze kilkanaście lat temu na czerwonych dywanach sławni i bogaci z chęcią pokazywali się w imponujących naturalnych futrach. Nie da się również ukryć, że jeszcze parę lat temu posiadanie naturalnego futra było oznaką bogactwa i prestiżu. Również nasze polskie gwiazdy z dumą prezentowały się na ściankach w futrach i nikt wtedy specjalnie nie zwracał na to uwagi. Tamte czasy odeszły do lamusa i dzisiaj noszenie naturalnych futer jest bardzo negowane w świecie show-biznesu.

Bez wątpienia jedną z gwiazd, która już od wielu lat walczy o prawa zwierząt i nie raz uczestniczyła w kampaniach reklamowych przeciwko ich cierpieniu, jest Joanna Krupa. Modelka już jakiś czas temu wystąpiła nawet w bardzo odważnej kampanii reklamowej, która miała na celu uświadomić społeczeństwo na temat tego barbarzyńskiego procederu.

Przed samym pokazem również na profilu blogerki modowej Macademian Girl, pojawiła się nieco szokująca fotografia. Macademian ze smutną miną pozuje z obdartym z futra zwierzęciem. Musimy przyznać, że jest to bardzo mocne posunięcie z jej strony. Niemniej jednak czasami tylko w tak drastyczny sposób można dotrzeć do osób, które nic sobie z tego nie robią. Wraz z wieloma gwiazdami wzięła ona udział w specjalnym pokazie Fundacji VIVA.

„[…] Razem łączymy siły, żeby udowodnić: świat mody MOŻE SIĘ OBEJŚĆ bez okrucieństwa wobec zwierząt. Zamiast bólu-miłość i opieka! ❤[…]”

#STOPFUTROM! Gwiazdy przeciwko naturalnym futrom!

Na pokazie, który odbył się w naszej stolicy i miał bardzo szczytny cel wzięło udział wiele znanych osób. Gwiazdy, które wspierały tę akcję, chętnie pozowały do zdjęć z tabliczką #STOPFUTROM. Zobaczcie, które z gwiazd wspierają akcję pod którą i my się podpisujemy!

Leszek Stanek

Gabi Drzewiecka

Wiktoria Gąsiewska

Macademian Girl

Julia Kamińska

Mamy nadzieję, że ludzie coraz bardziej będą zwracać uwagę na to, co kupują. Również projektanci do swoich kreacji nie będą używać futer, przez które nie jedno zwierzę przeżywa straszne cierpienie!

Popieracie takie akcje gwiazd?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry