Stramowski propaguje wandalizm? Stanął w obronie kobiet i wywołał burzę w sieci!

27 października 2020
Przez: : J.J

W naszym kraju rozpętała się prawdziwa “burza”. Decyzją TK Polska podzieliła się na dwie części. Głosy w tej sprawie nie cichną, a kolejne gwiazdy zabierają głos w tej bulwersującej sprawie. Stramowski propaguje wandalizm? Stanął w obronie kobiet i wywołał burzę w sieci!

22 października Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie zakazu aborcji, jeśli dojdzie do trwałego uszkodzenia lub wady płodu. W tym momencie w naszym kraju zaczęło się robić gorąco, a kobiety wyszły na ulice.

Decyzja ta zbulwersowała polskie społeczeństwo, które nie godzi się, by kobietom została odebrana możliwość decydowania o własnym ciele.
Wielu ludzi, którzy nie popierają decyzji TK otwarcie wyraża swój sprzeciw. W Polskich miastach odbywają się liczne protesty, w których ludzie maszerują ulicami dosadnie wyrażając swoje oburzenie zaistniałą sytuacją w Polsce.

W sieci również wiele osób decyduje się na szczere wyznania i okazuje swoje emocje po decyzji TK. Głos w tej sprawie zabrały m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Barbara Kurdej-Szatan, Lara Gessler oraz wiele innych gwiazd.
Przeczytajcie tutaj: Gwiazdy oburzone wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego! Mocne wpisy!

Stramowski propaguje wandalizm?

View this post on Instagram

A post shared by Strajk Kobiet (@strajk_kobiet)

Stramowski propaguje wandalizm?

Swoje niezrozumienie dotyczące ustawy antyaborcyjnej wyraził również Piotr Stramowski. Aktor od paru dni dzieli się zdjęciami, na których widzimy protestujące grupy ludzi oraz mocne hasła. Szczególną uwagę zwróciła jedna z fotografii Piotra. Mężczyzna w skórzanej kurtce wypisuje jedno z haseł na murach budynku. Wiele ludzi, którzy popierają strajki oburzyło się jednak ze względu na wandalizm przedstawiony na zamieszczonym zdjęciu. W komentarzach aż zawrzało:

“Słabe!!!! 😤”

“Strajk to ja rozumiem, ale wandalizmu nie!!!”

“Uuu właśnie zmieniłem o Tobie zdanie Piotrku z Krakowa”

“Piotrku jesteś dobrym aktorem, i proszę odpowiedz mi na jedno pytanie czy warto jest obrażać ludzi z którymi się nie zgadzasz?”

“Fajnie ze jestes z Nami 😊Ale po co mazać po budynkach….”

“Słabe, a myślała że reprezentuje Pan coś wiecej niż niszczenie budynków.”

“Właśnie bardzo słabe. Warto wstawiać takie rzeczy?”

“ci co najwięcej mówią o mowie nienawiści teraz pokazują swoją prawdziwą twarz, wspierajmy kobiety, a nie lewicowych wandali ❗❗❗”

https://www.instagram.com/p/CG2eQgmnDG9/

A Wy, co myślicie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej