Połącz się z nami

Stylizacja Narożnej w ogniu krytyki! Internauci nie mają litości!

Magda Narożna

Moda i uroda

Stylizacja Narożnej w ogniu krytyki! Internauci nie mają litości!

Magdalena Narożna znów jest na językach wszystkich ludzi, a to za sprawą jej stylizacji, na którą zdecydowała się podczas komunii świętej swojej córki – Gabrysi. Zobaczcie burzę, która rozpętała się pod dodanym przez nią zdjęciem! Stylizacja Narożnej w ogniu krytyki!

Magda Narożny obecny rok rozpoczęła nienajlepiej. Choć jej były mąż i ona zapowiadali, że pomimo rozwodu będą utrzymywać poprawne stosunki, tak się nie stało. To właśnie z początkiem roku do sieci trafiło nagranie, na którym doszło do spięcia między Magdą i jej nowym partnerem oraz Dawidem Narożnym z obecną ukochaną. Od tego czasu nieco uspokoiło się pomiędzy zwaśnionymi, byłymi kochankami.

Magda pomimo wielkich zmian w swoim życiu nadal chętnie prezentuje swoją prywatność, aktywnie prowadząc profile w mediach społecznościowych. Często udostępnia zdjęcia pokazujące jej liczne stylizacje, zdjęcia z nowym ukochanym oraz zmiany fryzury – o tym ostatnio pisaliśmy TUTAJ!

Stylizacja Narożnej w ogniu krytyki!

Dziś jednak znów jest głośno o piosenkarce, a wszystko to za sprawą nie jej kolejnej sprawy z eksmałżonkiem, która wyszła na światło dzienne, ale jej stylizacji, która bardzo nie spodobała się internautom.

Magda zaprezentowała zdjęcie z komunii świętej swojej córki – Gabrysi. Dumna mama nie sądziła jakie zamieszanie wywoła poniższym zdjęciem. Wspólną fotografię skomentowała:

„Dziś do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiła moja Królewna 😇 mama pęka z dumy 😍 #pierwszakomunia #coreczkamamusi #kocham”

Bezlitośni internauci wzięli pod lupę jej stylizację, a przede wszystkim ozdobne paski, które są częścią biustonosza, a które wystawały spod białej bluzki artystki. To właśnie one w dużej mierze zostały skrytykowane. Dodatkowo komentującym nie spodobał się brak ojca Gabrysi – Dawida oraz cała stylizacja:

„A gdzie Dawid tato Gabi”

„OMG 😱 dekold 🙉”

„Stroj nieadekwatny do sytuacji…”

„Strój tragiczny , te wystajace ramiączka od stanika🙈🤦🏽‍♀️”

„Wieś śpiewa, wieś tańczy….z całym szacunkiem ale kiepska stylówka”

„Czas zainwestować w stylistę 😂😂”

Zgadzacie się z opinią internautów? A może uważacie, że Magdalena wcale nie przesadziła ze swoją stylizacją?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry