Stylowe kalosze, które nosi Małgosia Rozenek! Nie każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić

15 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Małgosia Rozenek-Majdan zna się na modzie. Jej stylizacje cieszą się wielką popularnością wśród internautek, które wciąż wyszukują na jej zdjęciach w mediach społecznościowych kolejnych, modowych perełek. Zobaczcie kolejną z nich, która od razu rzuciła się w oczy fankom Małgosi.

Małgorzata Rozenek-Majdan życie i kariera

Małgosia lata temu rozpoczęła swoją przygodę z telewizją. Wielu fanów może kojarzyć ją z roli Perfekcyjnej Pani Domu. Wraz z czasem w jej życiu zawodowym pojawiły się kolejne angaże. Dziś bezsprzecznie jest jedną z najpopularniejszych polskich osobowości. Niedawno mogliśmy oglądać Małgosię w programie Rozenek cudnie chudnie, gdzie pokazywała, jak wyglądała jej droga do celu o sylwetkę sprzed ciąży.

Rozenek prowadzi bardzo szczęśliwe życie rodzinne. Wraz z mężem Radosławem Majdanem doczekała się synka, któremu dumni rodzice nadali tradycyjne imię Henryk. Rodzice wychowują również dwóch synów Małgorzaty z wcześniejszego małżeństwa – Stanisława i Tadeusza.

Stylizacje Małgosi Rozenek

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Małgosi Rozenek doskonale wie, że posiada ona niesamowite poczucie stylu i zna się na najnowszych trendach. W jej garderobie nie ma miejsca na nudę – znajduje się tam przeróżna odzież, zarówno od znanych projektantów, jak i z sieciówek. Małgosia nie stawia na jeden styl – lubi odzież sportową oraz elegancką. Wyszukaną oraz stonowaną i klasyczną, która przypadnie do gustu każdej kobiecie. Trzeba przyznać, że jest jedną z najlepiej ubierających się kobiet w polskim show-biznesie.

Zobacz także: Rozenek w ciuchach własnej marki. Żywa reklama firmy!

Modne kozaki Rozenek

Na jednym z najnowszych zdjęć zamieszonych na Instagramie Małgosia zaprezentowała swoją nową, upolowaną zdobycz. Mowa o kaloszach pochodzących z oferty firmy Fendi. Najnowsze obuwie Małgosi nie należy jednak do typowych kaloszy, które możecie kojarzyć. Wykonane są z prawdziwej skóry w kolorze karmelu. Posiadają wysoki obcas w formie słupka oraz ukrytą platformę. Czubki butów są gumowe, a w górnej części posiadają dodatkowe, ozdobne wiązanie.

Nie wszystkich stać na takich wydatek. Stylowe kalosze Małgosi, które pasować będą każdej modnej kobiecie kosztują 700 złotych.

Jak podobają się Wam stylowe buty Małgorzaty?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej