Stylowe mieszkanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela!

22 lutego 2019
Przez: : M.J

 Pomimo tego, że Kasia Cichopek wraz z mężem, strzegą swojej prywatności, na instagramowym profilu aktorki możemy zobaczyć, jak mieszkają. Kasia chętnie się chwali swoim apartamentem, który urządziła bardzo stylowo. Jesteście ciekawi jak mieszka aktorka M jak miłość i jej mąż? Stylowe mieszkanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela!

Gwiazda serialu M jak Miłość wraz ze swoim mężem, który jest tancerzem, mieszkają na warszawskiej Sadybie. Musieli się tam przeprowadzić po tym, jak ich wcześniejsza 500 -metrowa willa okazała się zbyt droga w utrzymaniu. Jednak, jak możemy zaobserwować na zdjęciach, ich aktualny apartament jest również duży, a największe wrażenie robi wielki balkon, na którym Cichopek lubi przesiadywać.

Stylowe mieszkanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Salon

W salonie, przede wszystkim, od razu rzuca się w oczy przepiękny kominek. Zaraz obok niego stoi wygodna, duża kanapa, na której aktorka lubi spędzać wolny czas razem z rodziną. Idealnym dopełnieniem są zielone kwiaty, które nieco ożywiają wnętrze.

Kuchnia

Katarzyna Cichopek przy projektowaniu kuchni kierowała się zapewne trendami, które aktualnie są w modzie. Możemy zobaczyć, że pomieszczenie jest bardzo jasne. Białe połyskujące meble wypełnia ciemny zlew i blaty. Kuchnia jest przestronna, zrobiona bardzo gustownie i nowocześnie.

Zobacz także: Zborowska i Wrona wynajmują mieszkanie! Ile kosztuje?

Sypialnia

Również w sypialni Katarzyna Cichopek postawiła na elegancką biel, której dopełnieniem jest wielkie ciemnoszare łóżko.

Balkon

To jedno z ulubionych miejsc aktorki w domu. Kasia często pokazuje na swoim Instagramie wielki balkon, na którym lubi odpoczywać, nawet w chłodniejsze dni. Jak możemy zauważyć, na tarasie Kasia ma wiszący fotel, w którym lubi spędzać wolne chwile. Otaczające ją kwiaty i niesamowity widok z balkonu gwarantują aktorce idealny miejsce na chwilę przerwy.

A Wam jak podoba się apartament Kasi i Marcina? Musicie przyznać, że jest urządzony z wielką klasą!

Zobacz także: Mieszkanie Blanki Lipińskiej!

Źródło: Instagram Kasia Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej