Suknia ślubna Julki z „Przyjaciółek”. Zobaczcie!

4 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Suknia ślubna Julki z „Przyjaciółek”. W finałowym odcinku czternastego sezonu mogliśmy zobaczyć Julkę Strzelecką na ślubnym kobiercu. Wiemy, skąd pochodzi suknia. Zobaczcie!

Serial Przyjaciółki (reż. Grzegorz Kuczeriszka) emitowany jest od 2012 roku na antenie telewizji Polsat. Bohaterkami są cztery kobiety po trzydziestce, które przyjaźnią się od szkolnych lat. We wszystkich odcinkach możemy śledzić życiowe zawirowania głównych bohaterek. W rolę czterech serialowych przyjaciółek wcielają się znane i popularne gwiazdy: Małgosia Socha (Inga), Joasia Liszowska (Patrycja), Anita Sokołowska (Zuza) oraz Magdalena Stużynska (Anka).

Premiera pierwszego sezonu miała miejsce jesienią 2012 roku. Na antenie Polsatu jest już od 7 lat, a niedawno byliśmy świadkami finałowego odcinka 14 sezonu. Każdy kolejny sezon cieszył się coraz większą popularnością wśród fanów. Na wiosnę przyszłego roku zapowiadana jest premiera piętnastego sezonu, którego nie możemy już się doczekać!

Nicole Bogdanowicz zadebiutowała w wieku 13 lat w serialu „Przyjaciółki”, dorastała ona na oczach widzów. Dla wielu oglądających stała się jedną z ulubionych aktorek młodego pokolenia. Nicole w serialu wciela się w Julkę – córkę Anki i Pawła. W ostatnim odcinku tego sezonu mogliśmy zobaczyć Julkę na ślubnym kobiercu. Suknia ślubna Julki z „Przyjaciółek” podbiła serca fanów.

https://www.instagram.com/p/B5YD4i4BPWJ/

Suknia ślubna Julki z „Przyjaciółek”.

W finałowym odcinku czternastego sezonu serialu Przyjaciółki oglądaliśmy ślub Julii Strzeleckiej z Antkiem. Jej suknia ślubna w stylu boho przypadła do gustu wielu fanom, co potwierdzają liczne komentarze na jednym z portali społecznościowych:


Przepiękna 💗 nie wiem co bardziej Ty czy sukienka ! 😂🙊


Cudowna sukienka 😍 🙊 Pięknie 😍


Sukienka jest przepiękna ❤️❤️

https://www.instagram.com/p/B5f3Rg2hp3B/

Nicole zdradziła, że przepiękna sukienka pochodzi z polskiego domu mody Julii Gastoł. Model sukni, którą ma na sobie młoda aktorka to hit z nowej kolekcji 2019/2020, a jej nazwa to Fatima. Suknia ma odkryte ramiona oraz głęboki dekolt w literę V. Całość charakteryzuje się pięknymi zdobieniami w stylu boho.


Przepiękna suknia, wlasnie pasująca do tak niewinnej słodkiej urody❤️


Piękna „panna młoda” 👍


Pięknie wyglądasz w tej sukni 🙈❤️

A Wam jak podobała się suknia ślubna Julki Strzeleckiej? Śledźcie dalsze losy bohaterów serialu „Przyjaciółki”.

https://www.instagram.com/p/B5bPt8Yh2dQ/
https://www.instagram.com/p/B2cQHs-C_KP/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej