Połącz się z nami

Suknia ślubna Martyny Wojciechowskiej to prawdziwe cudo!

suknia slubna martyny wojciechowskiej

Moda i uroda

Suknia ślubna Martyny Wojciechowskiej to prawdziwe cudo!

W miniowy piątek Przemysław Kossakowski pochwalił się, że razem z Martyną są już po ślubie. Nie da się ukryć, że uwagę zwraca kreacją panny młodej. Suknia ślubna Martyny Wojciechowskiej to prawdziwe cudo.

W tym wyjątkowym dla siebie dniu Martyna postawiła na bardzo prostą, ale niezwykle kobiecą stylizacje. Nic dziwnego, ze wygląd panny młodej zachwycił internautów. Zobaczcie kolejne zdjęcia ślubne Wojciechowskiej i Kossakowskiego.

View this post on Instagram

Jestem szczęściarzem…

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to zdecydowanie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani związani są ze sobą od kilku lat i mimo że oboje są znani, co oznacza, że ludzie interesują się ich życiem, oni niezwykle sumiennie chronią swoją prywatność.

Chociaż media wielokrotnie rozpisywały się o domniemanych zaręczynach Martyny i Przemysława, tak naprawdę dopiero kilka tygodni temu Wojciechowska potwierdziła, że są już narzeczeństwem. Ku zdziwieniu fanów dodała, że od dawna nosi na swoim palcu pierścionek zaręczynowy, ale dotychczas nie czuła potrzeby dzielenia się tą informacją z opinią publiczną, a to intymne dla nich wydarzenie chcieli przeżywać jedynie w swoim gronie.

Suknia ślubna Martyny Wojciechowskiej

Ku niemałemu zaskoczeniu wielu fanów Martyny i Przemka, w miniony piątek, mężczyzna pierwszy opublikował na swoim Instagramie zdjęcia, które zdradziły, że są już po ślubie. Kossakowski pokazał internautom zdjęcie, na którym wszyscy zobaczyć mogli pierwsze ślubne ujęcie zakochanej pary.

Martyna nie czekała zbyt długo i również ja jej profilu pojawiły się ślubne fotografie, na których tym razem doskonale widać jej ślubną kreację. W tym wyjątkowym dniu Wojciechowska postawiła na bardzo prostą i klasyczną suknię w białym kolorze, do której dobrała długi welon. Uwagę z pewnością zwraca również stylizacja pana młodego, gdyż Kossakowski wybrał dla siebie dopasowany garnitur w kratę.

Nie da się ukryć, że młode małżeństwo wyglądało naprawdę pięknie. Pod ślubnymi zdjęciami Martyny i Przemka ponownie pojawiło się wiele gratulacji.

A jak wam podobała się suknia ślubna Martyny Wojciechowskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry