Suknia Tomaszewskiej to kopia kreacji Rozenek?! Wiadomo, skąd to podobieństwo!

5 września 2021
Przez: : M.S.

Podczas koncertu od Opola do Opola prezenterka wystąpiła w sukience łudząco podobnej do tej, którą perfekcyjna pani domu włożyła na swój ślub. Teraz już wiadomo, dlaczego Tomaszewska skopiowała stylizację Rozenek!

W piątkowy wieczór. Małgorzata Tomaszewska poprowadziła wraz z Aleksandrem Sikorą koncert rozpoczynający czterodniowy 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Od Opola do Opola. Nie da się ukryć, że prezenterka TVP wyglądała olśniewająco, a podczas wydarzenia wielokrotnie zmieniła swoje kreacje i za każdym razem zachwycała swoją stylizacją.

Tomaszewska i Rozenek w podobnych sukniach
Tomaszewska vs Rozenek

Tomaszewska skopiowała stylizację Rozenek?

Jedna z kreacji prowadzącej wzbudziła niemałe zamieszanie. Internauci i widzowie doszukali się w sukience ogromnego podobieństwa do stylizacji ślubnej… Małgorzaty Rozenek. Nie da się ukryć, że obie suknie są łudząco do siebie podobne. Zarówno kreacje Tomaszewskiej jak i Rozenek uszyta została w stylu “syrenki” idealnie podkreślającej wspaniałe kształty obu Małgorzat.

Zobacz także: Poznajcie zwycięzców Premier w Opolu!

Oficjalne wyjaśnienie w sprawie sukni Tomaszewskiej

Jak się okazuje podobieństwo obu kreacji wcale nie jest przypadkowe. Oficjalne wyjaśnienie w sprawie zamieszania wokół stylizacji Tomaszewskiej złożyła Eva Minge na swoim profilu na Instagramie:

“I o to w modzie i marce chodzi właśnie żeby mieć własny styl. Po wczorajszym festiwalu w Opolu rozgorzała dyskusja w internecie, ze @malgorzata__tomaszewska miała skopiowaną sukienkę ślubną od @m_rozenek . Hmmm faktycznie łudząco podobny styl choć jednak różne 😉.” – zaczęła wpis Ewa Minge.

Minge wyjaśniła, skąd to podobieństwo w sukniach obu pań. Jak się okazuje, że projektantką sukni Małgosi Tomaszewskiej, tak samo jak zresztą Małgorzaty Rozenek była … Eva Minge! Dlatego też obie kreacje są zaprojektowane w tym samym stylu!

“Szczęśliwie nie była, to kopia a ręka tej samej projektantki, moja. Na tym właśnie polega urok własnego DNA u projektanta, ze trzyma się swoich kultowych modeli , traktując je jako rdzeń marki. Tak działają największe domy mody na świecie. Moje ulubione syreny towarzysza mi od zawsze i latami je prezentuje w rożnej odsłonie. Ostatnio nawet kilka osób podesłało mi łudząco podobna do mojej sukienkę innej projektantki ale podobno w modzie wszystko już było 😉” – wyjaśniła Eva Minge.

Teraz już wszystko jasne, skąd podobieństwo sukienek Tomaszewskiej i Rozenek!

Wiedzieliście o tym?

Źródło: Instagram Evy Minge

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej