„WOŚP 2022”: Kontrowersyjna sukienka Balickiej z Miss Supranational trafiła na aukcję! Cena robi wrażenie…

18 stycznia 2022
Przez: : M.J

W 2021 roku Natalia Balicka reprezentowała Polskę w konkursie Miss Supranational. Uwagę mediów wówczas zwróciła suknia z orłem, którą projektantką jest El Piorun. Jak się okazuje, kreacja trafiła właśnie na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wszystko wskazuje na to, że może trafić do nowego właściciela za sporą sumę.

Kontrowersje wokół sukni z orłem

Natalia Balicka, która została I Wicemiss Polski 2020 reprezentowała nasz kraj podczas wyborów Miss Supranational 2021. Niezwykle atrakcyjna Polka znalazła się wśród 58. najpiękniejszych kobiet na świecie i wówczas zaprezentowała się widzom w wielu zjawiskowych stylizacjach. Niemniej jednak szczególną uwagę mediów zwróciła jej suknia narodowa. Kreacja projektu Eli Piorun zebrała niezbyt przychylne komentarze i wówczas dostało się również naszej Miss, której zarzucono, że zgodziła się w niej wystąpić.

“Jak ją zobaczyłam byłam bardzo niezadowolona z wykonania, projekt wyglądał zupełnie inaczej. Będąc na zgrupowaniu, nie mogłam nic z tym zrobić”– tłumaczyła się niedługo po wyborach Natalia Balicka.

Zobacz także: Natalia Balicka skomentowała suknię narodową, w której wystąpiła na wyborach Miss.

Jak się okazuje suknia, o której swojego czasu huczało w mediach trafiła teraz na licytację, aby wesprzeć WOŚP. Choć wydawałoby się, że kreacja nie mogłaby wzbudzić zbyt dużego zainteresowania, to nic bardziej mylnego. Kwota już teraz robi ogromne wrażenie.

Natalia Balicka na wyborach Miss.
Natalia Balicka w sukni narodowej na Miss Supranational 2021.

Licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku WOŚP zagra pod hasłem Przejrzyj na oczy – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Orkiestra zagra dla nas 30 stycznia, jednak już teraz w sieci pojawiają się licytacje, a na jedną z nich trafiła właśnie kontrowersyjna suknia projektu Eli Piorun. Jak czytamy w opisie aukcji:

“[…] Twórczyni Ela Piorun, stawia na elegancję w komfortowym wydaniu, kreacje kojarzone są niebanalnymi pomysłami, konstrukcją, detalem i tkaninami”.

Jak widzimy, udział w aukcji wzięło już 17 osób, a ostatnia z nich zaproponowała cenę 3 350 złotych. Licytacja dobiega końca dopiero 4 lutego 2022 roku i bez wątpienia cena, która aktualnie widnieje może ulec zmianie. Link do aukcji znajdziecie TUTAJ!

Skusilibyście się na udział w licytacji sukni z orłem?

Źródło: Allegro / Instagram Miss Supranational

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej