Super Bowl 2020: Shakira i Jennifer Lopez przejdą do historii! [WIDEO]

3 lutego 2020
Przez: : M.J

Super Bowl 2020: Shakira i Jennifer Lopez swoim występem rozgrzały publiczność do czerwoności. Dwie latynoskie piękności zrobiły ogromny show na scenie, a swoje pięć minut przed milionami ludzi miała również córka J.LO! Zobaczcie cały występ!

Za nami Super Bowl 2020, czyli jedna z najpopularniejszych imprez w Stanach Zjednoczonych związana z futbolem amerykańskim. Mecz oglądają miliony ludzi za oceanem i nic dziwnego, że niemal każda z gwiazd światowej muzyki marzy o tym, aby zaśpiewać w przerwie meczu. W 15-minutowych występach w poprzednich edycjach tego sportowego wydarzenia widzieliśmy już między innymi: Lady Gagę, Travisa Scotta czy Beyonce. Tym razem to dwie latynoskie piękności rozpaliły publiczność do czerwoności.

W tym roku to właśnie Jennifer Lopez i Shakira miały swoje 15 minut, aby zaprezentować milionom ludzi z niemal całego świata swój występ. Artystki wybrały największe swoje znane hity na ten wyjątkowy wieczór, a J.Lo przygotowała dla swoich fanów niemałą niespodziankę! Hymn USA tym razem zaśpiewała Demi Lovato.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

Super Bowl 2020: Shakira i Jennifer Lopez przejdą do historii!

Panie podczas 15-minutowego występu dały niesamowity show. Na zmianę prezentowały swoje największe przeboje. Nie zabrakło wspólnego występu piosenkarek, a na scenie pojawiła się nawet córka J.Lo, Emma, która porwała publiczność utworem swojej mamy Let’s Get Loud.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Należy zwrócić również uwagę na formę w jakiej jest Jennifer Lopez. Na scenie wiła się niczym dwudziestolatka, a przypominamy, że w tym roku gwiazda muzyki pop skończy 51 lat!

Zobaczcie, występ Shakiry i J.Lo na Super Bowl 2020!

Nie zabrakło również wzruszających momentów. Podczas finału, który odbywał się w Miami, pożegnano Koby Bryanta i jego 13-letnią córkę oraz pozostałe osoby, które były na pokładzie. Koszykarz wraz z siedmioma innymi osobami zginęli w katastrofie helikoptera w Los Angeles, który rozbiła się na wzgórzach Calabasas.

Mistrzami Super Bowl 2020 zostali Kansas City Chiefs, którzy wygrali z San Francisco 49ers 31:20 !

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej