„Świat według Kiepskich” Kto zagra Mariana Paździocha? Jest komentarz scenarzysty!

1 lutego 2021
Przez: : M.J

Kto zagra Mariana Paździocha? Bez wątpienia niejeden fan serialu „Świat według Kiepskich” zastanawia się, czy jest to możliwe, aby zastąpić Ryszarda Kotysa. Aktor odszedł w nocy z 27 na 28 stycznia. Teraz pojawił się w sieci komentarz scenarzysty Janusza Sadzy. Zobaczcie!

Serial, który na antenie Polsat leci od 16 marca 1999 roku, przysporzył sobie mnóstwo fanów. Bez wątpienia trio Kiepski, Paździoch i Boczek będzie niezastąpione i ciężko sobie wyobrazić kolejne odcinki bez Arnolda i Mariana. Czy w takim razie produkcja zdecyduje się zastąpić role grane przez Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa?

Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys

Przypomnijmy, że Dariusz Gnatowski odszedł 20 października 2020. Aktor od lat zmagał się z cukrzycą. Wiadomość o jego śmierci była bez wątpienia ogromnym zaskoczeniem. Wówczas zaczęły się pojawiać plotki na temat zastąpienia go w serialu, jednak jak wiemy, nie znalazły one odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Co więcej, nie tylko serialowy Arnold Boczek pożegnał się z serialem, ale również drugi z sąsiadów Ferdynanda Kiepski, Marian Paździoch. Ryszard Kotys, który od samego początku wcielał się w role Paździocha, odszedł w nocy z 27 na 28 stycznia. 88-latek od dłuższego już czasu zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a ostatni czas był dla niego bardzo ciężki.

Zobaczcie: Ryszard Kotys ostatnie dni spędził w szpitalu. Serialowa żona zdradziła przyczynę jego śmierci…

Czy w takim razie produkcja zdecyduje się na zastąpienie aktorów nowymi twarzami?

„Świat według Kiepskich”: Kto zagra Mariana Paździocha?

Super Express podał, że serial nadal jest nagrywany i nic nie wskazuje na to, że miałoby się to zmienić w najbliższym czasie. Nowy sezon pojawi się już wiosną 2021 roku.

Wygląda na to, że zarówno serialowy Arnold Boczek, jak i Marian Paździoch nie będą zastąpieni innymi aktorami. Jak zaznaczył scenarzysta Janusz Sadza, serial powinien już dawno być zakończony:

„Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu. W moich planach scenariuszowych nie było nieobecności tych Wielkich Aktorów. Dziękuję Pani Krystyno, Bogusiu, Darku i… Ryśku kochany… Za wszystkie wspólne chwile”.

Myślicie, że produkcja zdecyduje się po kolejnym sezonie na zakończenie serialu? Będziecie oglądać?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz