Świąteczne wypieki Magdy Gessler tylko dla bogaczy!?

20 listopada 2019
Przez: : M.J

Magda Gessler to prawdziwa kobieta sukcesu i bez wątpienia czego się nie dotknie, zamienia w dobrze prosperujący biznes. Jednak jak możemy się dowiedzieć, produkty insygnowane jej nazwiskiem nie należą do najtańszych. Jeden z magazynów postanowił sprawdzić, jak cenowo wygląda sprawa z ciastami, które chcielibyśmy nabyć w jej lokalu. Wszystko wskazuje na to, że świąteczne wypieki Magdy Gessler nie należą do najtańszych! Zobaczcie!

Magda Gessler bez wątpienia ma smykałkę do interesów. Czego się nie dotknie zamienia się w biznes. Ostatnio głośno było o lodach, które Magda wypuściła na rynek. Lody “Ice Queen” powstały według receptury jej prababci i dostępne są tylko w paru miejscach w Polsce. Jak się okazało, w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że jedna gałka loda, którego na rynek wypuściła Gessler, kosztują aż 9 zł na Starym Mieście w Warszawie.

https://www.instagram.com/p/B2SCSPRpS_N/

Nie raz docierały nas słuchy, że w restauracjach, które prowadzi Gessler, za obiad musimy zostawić niemałe pieniądze. Jednak w tym wypadku nie ma co się dziwić. Magda stworzyła swoją jedyną i niepowtarzalną markę, a kucharze, którzy dla niej pracują, bazują na naprawdę dobrej jakości produktach. Jak możemy się dowiedzieć, Gessler zawsze dba o każdy szczegół w swoich restauracjach, a posiłki przygotowywane są z najlepszej jakości produktów. Można więc śmiało powiedzieć, że im lepszy produkt, tym większa cena. Jednak czy ceny świątecznych ciast nie są za bardzo wygórowane? Zobaczcie!

Świąteczne wypieki Magdy Gessler tylko dla bogaczy!?

“Super Express” postanowił sprawdzić, ile zapłacimy za słodkie wypieki sygnowane nazwiskiem Gessler. Jak się okazuje, za kilo sernika musimy zapłacić 65 zł, natomiast makowiec jest w cenie 110 zł. Babka drożdżowa kosztuje 50 zł za niecały kilogram, a na przykład piernik świąteczny 70 zł za 0,85 kg.

https://www.instagram.com/p/B3fATyzAq7p/

Biorąc pod uwagę fakt, że większość restauracji Magdy Gessler znajduje się w wielkich miastach i to w okolicach rynku, musi ona nieco zawyżyć ceny swoich produktów. Na pewno dla obcokrajowców nie jest to wygórowana cena, niemniej jednak nie każdy z nas mógłby pozwolić sobie na zastawienia świątecznego stołu wypiekami od Magdy Gessler.

A Wy co myślicie o takich cenach świątecznych wypieków?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej