Połącz się z nami

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony”! Marek zaskoczył wszystkich!

Rozrywka

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony”! Marek zaskoczył wszystkich!

Na ten moment czekali najwięksi fani programu. Za nami świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony”, w którym poznaliśmy nowe partnerki Seweryna oraz Sławka. Największym zaskoczeniem dla widzów był jednak Marek, który pochwalił się wyjątkową nowiną!

Przy wigilijnym stole spotkali się uczestnicy ostatniej edycji programu „Rolnik szuka żony”, aby razem z prowadzącą Martą Manowską opowiedzieć o pierwszych świętach po udziale w show. Co wydarzyło się w tym wyjątkowym odcinku?

View this post on Instagram

Wesołych Świąt!!!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony”!

W ostatnim specjalnym odcinku programu „Rolnik szuka żony” widzowie, którzy z zapartym tchem śledzili losy uczestników programu przed ekranem swoich telewizorów, dowiedzieli się, jak potoczyło się życie bohaterów programu.

Przy wigilijnym stole razem z prowadzącą Martą Manowska spotkali się znani już widzom Seweryn, Sławek, Adrian z Iloną, a także Jakub z Anną. Po raz pierwszy przed kamerami swoją partnerką pochwalił się Seweryn, który fanom programu przedstawił Magdalenę. Zaciekawionym widzom wyznał także, jak poznał swoją nową miłość.

„Kojarzyliśmy się z twarzy, bo Magda mieszka blisko mojej wsi. Nigdy wcześniej nie miałem odwagi, żeby zagadać. Po programie zdobyłem się na tę odwagę i zagadałem. (…) Pewnego dnia spotkaliśmy się w sklepie, zagadałem, zaprosiłem na kawę. Później już wszystko samo poszło”

Także Sławek w programie nie znalazł miłości, ale swoją drugą połówkę poznał przez media społecznościowe. Jak przyznał rolnik w świątecznym odcinku, to Ewelina pierwsza do niego napisała i tak właśnie zrodziła się miłość.

Widzowie dowiedzieli się także, że uczucie między Jakubem i Anna oraz Adrianem i Iloną nadal rozkwita i wszystko jest na dobrej drodze.

Po pewnym czasie do bohaterów dołączyli Paweł i Małgorzata, Katarzyna i Dawid oraz Mikołaj i Marta, uczestnicy poprzednich edycji programu „Rolnik szuka żony”, którzy obecnie także cieszą się wielką miłością.

View this post on Instagram

Czas na gości specjalnych!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Marek zaskoczył wszystkich!

W trakcie świątecznego odcinka wyświetlony został także krótki filmik, dzięki któremu widzowie zobaczyli, że rodzina Anny i Grzegorza Bardowskich się powiększyła. Największym zaskoczeniem dla widzów był jednak Marek, który był uczestnikiem 3 edycji programu „Rolnik szuka żony”. On także poinformował, że urodziło mu się dziecko i przedstawił swoją nową ukochaną Julię.

https://www.instagram.com/p/B6fswsnApi6/

Widzom programu dał się poznać jako rolnik, który prowadził nieco zaniedbane gospodarstwo. Przemiana Marka, który teraz zaprezentował czysty i rodzinny dom oraz to, że jest przykładnym ojcem, bardzo pozytywnie zaskoczyło fanów programu.

Oglądaliście świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry