Połącz się z nami

Sykut-Jeżyna w oszałamiającej sukience! Co za look!

Moda i uroda

Sykut-Jeżyna w oszałamiającej sukience! Co za look!

Sykut-Jeżyna w oszałamiającej sukience po raz kolejny wpisała się w najnowsze trendy, jakie panują w świecie mody. Śmiało możemy powiedzieć, że zasługuje na miano jednej z najmodniejszych kobiet w Polsce. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy gdzie i w jakiej cenie kupicie jej najnowszą kreację.

Paulina to jedna z najmodniejszych i najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jest niezwykle utalentowaną dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Od ponad 13 lat na stałe zagościła w telewizji Polsat. Była gospodynią programu „Must be teh Music. Tylko muzyka”, z Krzysztofem Ibiszem współprowadzi „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i wiele, wiele innych.

Sykut-Jeżyna w oszałamiającej sukience!

Sykut-Jeżyna mimo ogromu pracy i obowiązków nie zapomina o swoich fanach. Regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie występuje pod nazwą @paulinasykutjezyna. Ilość jej folllowersów przekroczyła właśnie 329 tysięcy, a jesteśmy pewni, że na tym się nie skończy. To właśnie tam gwiazda publikuje relacje zza kulis programów rozrywkowych, najważniejszych eventów, zdjęcia z życia prywatnego oraz te przedstawiające jej modne kreacje. Dzięki znajomości trendów, jakie panują w świecie mody i niesamowitemu wyczuciu stylu stała się inspiracją dla wielu kobiet. W szafie Pauliny królują ubrania i akcesoria najwybitniejszych projektantów oraz te z popularnych sieciówek. Łącząc te dwa style, zawsze stworzy coś niezwykłego.

Sykut-Jeżyna w oszałamiającej sukience!

Paulina swoim najnowszym zakupem od luksusowej marki pochwaliła się na InstaSotires. Mowa o żakardowej sukience od długości mini znanej marki „MVP Wardrobe”. Sukienka w kolorze intensywnej fuksji posiada rozszerzany dół oraz bufki na rękawach. Co więcej, w pasie znajduje się ozdobny pasek, który idealnie podkreśli talię każdej kobiety. Ten model wykonany został z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Kupimy ją w cenie 865 złotych. Stylizację Pauliny dopełniła bogato zdobiona biżuteria oraz rewelacyjny makijaż.

Źródło: https://www.instagram.com/paulinasykutjezyna/?hl=pl

A Wy co powiecie o najnowszej stylizacji Pauliny od marki „MVP Wardrobe”? My jesteśmy zachwyceni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry