„Sylwester Marzeń”: Mel C jednak nie wystąpi w TVP. Stacja komentuje swoją wtopę!

27 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Kilka dni temu Telewizja Polska z dumą ogłosiła, że gwiazdą, która zdecydowała się przyjąć zaproszenie i wystąpić na scenie w Zakopanem podczas Sylwestra Marzeń, jest Mel C. Znana ze Spice Girls wokalistka zaledwie kilka dni przed planowanym występem opublikowała na swoim profilu krótkie oświadczanie, w którym wyjaśniła, że ze względu na to, że poglądy stacji znacząco odbiegają od tego, co ona wspiera, jednak nie zaśpiewa przed polskimi widzami. TVP Komentuje.

Huczne pożegnanie roku w dwóch największych stacjach zbliża się wielkimi krokami. Podobnie jak rok wcześniej Telewizja Polska oraz Polsat przygotowały dla swoich widzów koncerty, na których wystąpią znane widzom gwiazdy.

TVP podobnie jak rok wcześniej zdecydowało się na organizację Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Na sylwestrowym koncercie zobaczyć będziemy mogli m.in. Edytę Górniak, Justynę Steczkowska Viki Gabor, Golec uOrkiestrę, Maję Hyży, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Sławomira i Kajrę, Sarę James czy Zenka Martyniuka.

TVP od kilku lat co rok stara się zaprosić do Polski także światową gwiazdę. Kilka lat temu publiczność zgromadzoną po sceną oraz widzów do tańca rozgrzewał Luis Fonsi. Rok później w 2019 Alvaro Soler. Zaproszenie do Polski przyjęli także Natalia Oreiro, a w zeszłym roku Jason Derulo.

Mel C zrezygnowała z Sylwestra w TVP

Kolejną wielką gwiazdą, która miała pojawić się na Sylwestrze Marzeń, miała by także Mel C. Kilka dni temu stacja z dumą chwaliła się, że członkini zespołu Spice Girls zaśpiewa przed polską publicznością. W poniedziałek zaledwie kilka dni przed planowanym koncertem na profilu wokalistki pojawiło się jednak krótkie oświadczenie, w którym 48-latka wyjaśniła, że ze względu na różnicę poglądów, jednak nie zaśpiewa w TVP.

W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok.” – napisała Mel C

Mel C rezygnowała z występu dla TVP

Decyzja Mel C spotkała się z ogromną aprobatą. Pod jej ostatnim postem na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy polskich internautów, którzy chwalili jej postawę.

“Dziękujemy, że odwołałaś występ w Polsce. Kochamy Cię”

“Dobra decyzja, Jesteś wielka. Pozdrowienia z Polski. “

Chociaż przez pewien czas TVP nie komentowała zamieszania wokół Sylwestra Marzeń, w końcu stacja wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że zapewne Mel C zmieniła plany pod naciskiem komentarzy internautów.

Melanie C jest jedną z wielu gwiazd tegorocznego “Sylwestra Marzeń z Dwójką”, która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską. Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś – pod naciskiem internetowych komentarzy – niespodziewanie zrezygnowała z występu –

TVP nie ukrywała zaskoczenia.

“Spółka z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki. TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2”– napisano w oświadczeniu TVP.

Tomasz Kammel, fot. AKPA
Mel C., fot. AKPA

źródło: TVP/Instagram/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej