Połącz się z nami

Sylwester TVP pokonał konkurencję. Jacek Kurski pęka z dumy!

News

Sylwester TVP pokonał konkurencję. Jacek Kurski pęka z dumy!

Za nami huczne pożegnanie roku. Z tej okazji trzy największe stacje telewizyjne organizowały koncerty z wielkimi gwiazdami! Bezsprzecznie Sylwester TVP pokonał konkurencję! Sprawdźcie, która gwiazda przyciągnęła przed ekrany największą liczbę widzów!

Prezes Telewizji Publicznej – Jacek Kurski pochwalił się wynikami oglądalności. Sylwester Marzeń z Dwójką ponownie pokonał inne stacje, a w szczytowym momencie przed ekranami telewizorów było ponad 8 mln widzów!

Sylwester Marzeń z Dwójką!

Jak co roku trzy największe stacje telewizje, czyli Telewizja Publiczna, Polsat i TVN organizowały koncerty sylwestrowe. Z tej okazji widzowie przed ekranami telewizorów i publiczność, która tłumnie zebrali się pod sceną, mogła oglądać wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej!

Jacek Kurski zadbał o to, aby na scenie w Zakopanem wystąpili znani i lubiani artyści. Dzięki temu mogliśmy podziwiać występy m.in. Maryli Rodowicz, Viki Gabor, Roxie Węgiel, Boys czy Zenka Martynika. Jedna z największych gwiazd była aktorka z uwielbianego niegdyś serialu „Zbuntowany anioł” Natalia Oreiro.

Sylwester TVP pokonał konkurencję!

Chociaż zarówno Polsat, jak i TVN mocno starały się przyciągnąć widzów przez telewizory, zostały zdeklasowane. Ponownie Telewizja Publiczna wygrała i może pochwalić się najwyższymi wynikami oglądalności. Jacek Kurski przekazał na Twitterze, iż Sylwester Marzeń z Dwójką w szczytowym momencie (22:43) osiągnął 8,015 mln widzów! Był to moment, w którym na scenie występował Zenek Martyniuk z zespołem Akcent.

„Tłumy pod sceną w Zakopanem i rekord przed telewizorami: pik 8,015 mln o 22.43 na Z. Martyniuku. Sylwester śr: TVP2 6,06 mln (pik 8,015); Polsat 2,1 (pik 2,8 mln); TVN 1,3; (pik 2,08 mln). #SylwesterMarzeń to nowa polska tradycja. Dziękujemy widzom TVP za to wspaniałe zwycięstwo!” – napisał Jacek Kurski

Z danych opublikowanych przez prezesa TVP, Sylwester Marzeń z Dwójką miał średnią oglądalność na poziomie 6,06 mln widzów. Z kolei stacja Polsat oglądało średnio 2,1 mln widzów (2,8 mln w szczytowym momencie), a TVN 1,3 mln (2,08 mln w szczytowym momencie).

Oglądaliście Sylwester w Telewizji Publicznej?

2 komentarze

2 Comments

  1. Igorek

    2 stycznia 2020 w 16:20

    Tam gdzie Zenek, jest też sukces i dobra zabawa 😀 Wyczuwam sukces również przy filmie o nim xD Będzie się działo!

  2. Ola

    4 stycznia 2020 w 20:49

    Zenek porywa miliony ludzi swoja muzyka, nie dziwie sie, ze TVP na Niego postawiło. A film tez chetnie o nim zobacze, nie kazdy potrafi zajść tak wysoko.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry