Połącz się z nami

Sylwester w Warszawie odwołany!

sylwester w warszawie odwołany

News

Sylwester w Warszawie odwołany!

Jak się okazuje, jeden z największych koncertów żegnających stary rok, który od lat transmitowany był przez stację TVN, w tym roku się nie odbędzie. Sylwester w Warszawie odwołany!

Z racji szalejącej pandemii koronawirusa Warszawa z troski o bezpieczeństwo, w tym roku nie zorganizuje hucznego Sylwestra na Placu Bankowym.

Jak co roku trzy największe stacje telewizyjne organizują wielkie koncerty sylwestrowe. W ubiegłym roku na świeżym powietrzu Sylwestra organizowała ponownie Warszawa, Chorzów oraz Zakopane. Od pewnego czasu koncerty ze stolicy transmitowane były przez staje TVN, a na scenie pojawiała się prawdziwa plejada gwiazd. Prawie rok temu w Warszawie widzowie przed telewizorami oraz ci zebrani pod sceną usłyszeć i zobaczyć mogli między innymi Edytę Górniak, Sylwię Grzeszczak, Grzegorza Hyżego, Kombii, czy Ewelinę Lisowską.

Sylwester w Warszawie odwołany!

Niestety w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem i ogłoszoną już jakiś czas temu pandemią, wiele imprez i koncertów, jest odwoływanych. Chociaż jeszcze do niedawna nie było wiadomo, czy największe koncerty sylwestrowe, które zawsze gromadzą tłumy pod sceną, się odbędą, okazało się, że w stolicy w tym roku impreza ta wyjątkowo nie będzie miała miejsca.

O tym, że Sylwester w Warszawie się nie odbędzie, poinformowała rzeczniczka stołecznego ratusza, Karolina Gałecka, która przekazała tę informację w rozmowie z PAP.

„W związku z obecną sytuacją epidemiczną w tym roku miejski sylwester nie odbędzie się. Ta impreza będzie odwołana w tym roku. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze..”

W związku z tym, że Sylwester w stolicy transmitowany był przez stację TVN, tym razem na jej antenie widzowie nie zobaczą koncertu na żywo z Placu Bankowego. Nie jest to jednoznaczne z tym, że TVN nie wyemituje innego muzycznego wydarzenia.

Nie ma jeszcze potwierdzonych informacji o odwołaniu dwóch pozostałych koncertów, które transmituje TVN oraz Polsat.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry