Połącz się z nami

Sylwester z Polsatem! Szykuje się niesamowity koncert!

Rozrywka

Sylwester z Polsatem! Szykuje się niesamowity koncert!

Sylwester z Polsatem! Szykuje się niesamowity koncert! Plejada gwiazd wystąpi na scenie. Nie możecie tego przegapić! Zobaczcie kto wystąpi!

Najważniejszy dzień w roku zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy z nas będziemy żegnać stary rok na różne sposoby. Część z nas wybierze się na uroczyste bale, część spędzi ten dzień na hucznej imprezie, a pozostali zostaną w domach. Jak co roku, każda stacja telewizyjna organizuje wielki, sylwestrowy koncert w jednym z dużych miast.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, kto wystąpi podczas największego sylwestrowego koncertu na Stadionie Śląskim w Chorzowie, emitowanym przez telewizję Polsat. Lista gwiazd jest bardzo długa i każdy z widzów znajdzie coś dla siebie. 31 grudnia w Chorzowie wystąpią artyści oferujący różne gatunki muzyczne. Zaczynając od pop, disco-polo, R&B, a kończąc na hip-hopie. Transmisja w telewizji rozpocznie się już od godziny 20.00, a gospodarzem będzie od lat niezawodny Krzysztof Ibisz.

W ostatnią noc roku na scenie pojawi się cała ekstraklasa polskich muzyków, którzy od lat zachwycają fanów swoimi piosenkami. Cleo, Michał Szpak, Ich Troje i Michał Wiśniewski, Feel, Piersi, Enej – to oni między innymi porwą nas do zabawy w ten wyjątkowy dzień. Zabawę w stylu disco zapewnią nam taki gwiazdy jak Ronni Ferrari, autor hitowego utworu Ona by tak chciała, czy wszystkim znany Sławomir, autor hitu Miłość w Zakopanem. Swoje utwory zaśpiewają także Long&Junior, MiG i After Party.

Sylwester z Polsatem ! Szykuje się niesamowity koncert!

Na scenie nie zabraknie gwiazd z zagranicy. Na stadionie zagoszczą m.in. Captain Jack, La Bouche, czy DJ Bobo, których kawałki na stałe wpisały się do kanonu muzyki rozrywkowej. Największą niespodzianką powinien być występ czeskiej gwiazdy Mikolasa Josefa, który swoim przebojem Acapella podbił serce fanów na całym świecie. Na scenie oprócz muzyki zagości także taniec, swoje układy zaprezentują finaliści programu Taniec z gwiazdami.

Na Stadionie Śląskim zbudowana będzie ogromna scena o powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy to 121 metrów a wysokość – 28. Wydarzenie będzie pokazywane przez 16 kamer ! Nad całością pracuje aż 350 osób, co gwarantuje, że ta noc będzie niezapomniana ! Sylwester z Polsatem Szykuje się niesamowity koncert!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=lJTKqfFcHJA

A Wy, w jaki sposób pożegnacie stary rok ?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry