Sylwia Bomba w sukni ślubnej! Zaskoczyła swoich fanów!

20 maja 2024
Przez: : K.M.

Sylwia Bomba na swoim „Instagramie” niedawno opublikowała fotkę w przepięknej sukni ślubnej. Czy to znaczy, że celebrytka planuje ślub ze swoim wybrankiem Grzegorzem Collinsem?

Kim jest Sylwia Bomba

Sylwia Bomba dała się poznać szerszej publiczności w programie rozrywkowym „Gogglebox. Przed telewizorem”. Co więcej, wystąpiła także w programie „Nasi w mundurach”, „99 – gra o wszystko. VIP” czy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Sylwia jest nie tylko znaną gwiazdą telewizji, ale także fotografem i magistrem sztuki, ukończyła Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi.

Celebrytka jest mamą 6-letniej Antosi, która w sieci ma tak samo dużo fanów, jak jej mama. Ojcem dziewczynki był Jacek Ochman. Niestety, w lipcu dwa lata temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci mężczyzny.

Bomba i Collins planują ślub?

Obecnie życiowym partnerem Sylwii jest przedsiębiorca oraz działacz społeczny Grzegorz Collins. Uczucie między nimi narodziło się na planie programu rozrywkowego „Nasi w mundurach”. Po raz pierwszy para pokazała się razem na Wieczorze Charytatywnym Gwiazd Dobroczynności. Był to wyraźny sygnał dla mediów i fanów, że ich miłość rozkwita.

Bohaterka programu „Gogglebox” jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na portalu „Instagram” występuje pod nazwą „sylwiabomba”, a ilość jej followersów przekroczyła już 900 tysięcy osób. To właśnie tam możemy podziwiać zdjęcia z życia prywatnego, zawodowego, relacje z najważniejszych eventów i podróży, a także fotki ze wspólnych chwil z ukochanym i córką. Niedawno Sylwia na „Instagramie” zaproponowała fanom grę tzw. niewygodne pytania. Jedna z internautek zapytała celebrytkę, czy chciałaby wyjść za mąż. Odpowiedź Bomby mogła być tylko jedna:

„Oczywiście :))”

Sylwia Bomba w sukni ślubnej
Sylwia Bomba w sukni ślubnej

Na tą chwilę Sylwia i Collins nie poinformowali, że chcą stanąć na ślubnym kobiercu, ale mamy nadzieję, że to się niedługo zmieni. Ich ślub byłby bajeczny i na pewno zapadłby nam na długo w pamięci.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej