Sylwia Bomba ma dość pytań o pogrzeb byłego partnera! Ostatecznie zabrała głos w tej sprawie!

6 sierpnia 2022
Przez: : KS

Sylwia Bomba niedawno poinformowała swoich fanów, że po przemyśleniach i konsultacji z psychologiem, nie zabierze córki na pogrzeb jej ojca. W tym temacie wywołała dużo kontrowersji. Gwiazda TTV ma już dość pytań na ten temat i dosadnie wypowiedziała się w nim na swoich social mediach!

Nie żyje były partner Sylwii Bomby- Jacek Ochman

Nie da się ukryć, że ostatni czas na pewno nie jest łatwy dla Sylwii Bomby, którą widzowie mogą znać chociażby z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Mianowicie, media obiegła informacja, że zmarł jej były partner i ojciec jej dziecka – Jacek Ochman.

Gwiazda TTV nie ukrywa, że na kilka miesięcy przed śmiercią mężczyzna nie utrzymywał kontaktu z ich 3-letnią córeczką. Co za tym idzie, dziewczynka nie była do niego przywiązana w znacznym stopniu. W związku z tym, kobieta po konsultacji z psychologiem oraz własnych rozmyśleniach uznała, że nie zabierze dziecka na ostatnie pożegnanie Ochmana. Jej decyzja wywołała ogromną dyskusję wśród internautów.

View this post on Instagram

A post shared by Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Zobacz także: Jak córka Sylwii Bomby zareagowała na śmierć taty?

Sylwia Bomba nie zabierze córki na pogrzeb jej ojca

Ostatnio Bomba zrobiła sobie przerwę od social mediów. Jednakże, po powrocie umożliwiła swoim obserwatorom na Instagramie możliwość zadawania pytań. Jak nietrudno się domyślić, nie zabrakło tych o pogrzeb ojca jej dziecka. Jeden z internautów zapytał wprost:

„Czy będziesz z Tosią na pogrzebie?”

Uczestniczka Gogglebox. Przed telewizorem wyraźnie ma dość pytań w tym temacie. Dosadnie odpowiedziała:

„Ostatni raz odpowiem na tego typu pytanie. Antosia ma 3,5 roku. Nie widziała taty przez ostatnie 3 miesiące. Tosia nie wie, że jej tata zmarł. Nie będzie jej na pogrzebie. W jej imieniu na pogrzebie będę ja”

Sylwia Bomba o pogrzebie Jacka Ochmana
Odpowiedź Sylwii Bomby

Słowa Sylwii Bomby powinny rozwiać wszelkie niedopowiedzenia. Fani 36-latki powinni uszanować jej decyzję i przestać poruszać ten temat.

źródło: Instagram Sylwii Bomby

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej