Połącz się z nami

Sylwia Bomba zachwyca figurą! Na zdjęciu z mężem wygląda obłędnie!

Sylwia Bomba

Zdrowie i dieta

Sylwia Bomba zachwyca figurą! Na zdjęciu z mężem wygląda obłędnie!

Sylwia Bomba na swoim Instagramie pokazała zdjęcie ze swoim mężem, w którym odniosła się do dbania o swoją sylwetkę. Na uwagę zasługuje umięśniony brzuch uczestniczki programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”! Zobaczcie, jak się prezentuje! Sylwia Bomba zachwyca figurą!

Sylwia Bomba jest bardzo lubianą uczestniczką programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”. Wraz z Ewą Mrozowską od lat zasiadają przed telewizorem i w zabawny sposób komentują to, co widzą na swoim ekranie. Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki programowi Sylwia zyskała rozgłos, a jej profil w mediach społecznościowych obserwuje już ponad 600 tysięcy internautów, co jest imponującym wynikiem.

Sylwia jest również mamą niespełna dwuletniej córki Antosi, która przyszła na świat 10 grudnia 2018 roku. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo zdjęć ze słodką Antosią. Trzeba również zaznaczyć, że Instagram Sylwii to istna skarbnica stylizacji, na których temat nie raz pisaliśmy. Zobaczcie TUTAJ!

Tym razem Bomba na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z mężem Jackiem i odniosła się do tego, jak dba o swoją sylwetkę. Musimy przyznać, że efekty jej diety są zniewalające, bo pierwsze co rzuca się w oczy to wyrzeźbiony brzuch gwiazdy „Gogglebox”! Zobaczcie!

Sylwia Bomba zachwyca figurą!

Jak zaznaczyła w opisie do zdjęcia, dla niej najważniejsza w dbaniu o swoją sylwetkę jest dieta. Natomiast jej mąż wyznaje zasadę, że to trening przynosi najwięcej korzyści:

„Amatorskie dylematy: zawsze się sprzeczamy co jest ważniejsze przy dbaniu o sylwetkę. Ja uważam, ze dieta 🥒🥗 a Jacek, ze trening 🏋🏻‍♂️. W jednym tylko jesteśmy zgodni: wielkiego talentu do tego nie trzeba 🤣 wystarczy trochę dyscypliny i konsekwencji. A Wy co na ten temat sądzicie? 🤔 co Wam trudniej utrzymać?”

Na uwagę na pewno zasługuje obłędna figura Sylwii, która nie uszła uwadze internautów, bo w komentarzach możemy przeczytać wiele pozytywnych wpisów:

„Pani Sylwio wyszła Pani tu obłędnie !🔥🔥🔥🥰”

Jak również dodała w komentarzu pod zdjęciem, w 100% zgadza się z zasadą, że sposób na perfekcyjną sylwetkę to w 80% dieta i 20% ćwiczenia!

Zgadzacie się z tym?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry