Połącz się z nami

Sylwia Garska-Chmarycz: [wiek, MasterChef, firma, Instagram]

Opisy gwiazd

Sylwia Garska-Chmarycz: [wiek, MasterChef, firma, Instagram]

Sylwia Garska-Chmarycz to jedna z trojga finalistów dziewiątej edycji programu ,,MasterChef’’. Nie da się ukryć, że umiejętności uczestników tej rywalizacji są naprawdę wysokie. Przed odcinkiem finałowym postanowiliśmy sprawdzić, co o niej wiadomo. Jeśli Wy również jesteście ciekawi, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Sylwia Garska-Chmarycz: wiek

Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie programu ,,MasterChef’’ możemy dowiedzieć się, że Sylwia ma 39 lat. Pochodzi z Choczewa, miejscowości położonej niedaleko Wejherowa. W jednym z odcinków wyznała, że zamiłowanie do gotowania towarzyszy jej od wielu lat. W związku z tym, nic dziwnego, że jest w stanie przygotować dania, które robią wielkie wrażenie nie tylko na jurorach, ale także na widzach siedzących przed telewizorami. Zdradziła również, że jej wielkim marzeniem jest mieć własną, małą knajpkę, gdzie serwować będzie znakomite posiłki. Oprócz tego podkreśla, że w innych aspektach życiowych jest całkowicie spełniona.

Sylwia Garska-Chmarycz: firma

Co ciekawe, Sylwia na co dzień zajmuje się czymś zupełnie innym, niż gotowanie. Mianowicie, jest właścicielką firmy budowlanej. Ponadto, ma wiele innych zainteresowań. Między innymi są to sport ekstremalne, offroad oraz paintball. Jakby tego było mało, jest kolekcjonerką porcelanowych lalek.

Sylwia Garska-Chmarycz: ,,MasterChef’’

Do programu zgłosiła się, ponieważ lubi podejmować wyzwania i dążyć do wyznaczonych sobie wcześniej celów. Nie boi się podejmować wyzwań w kuchni i pomimo swoich słabych stron, z których zdaje sobie sprawę, w programie chce sięgnąć po najwyższą nagrodę. Najpewniej czuje się przygotowując dania pochodzące z kuchni pomorskiej, ale jej atutem są również owoce morza i kuchnia indyjska. Wierzy, że udział w ,,MasterChefie’’ da jej nowe możliwości, a przy tym przeżyje niezapomnianą przygodę. Przypomnijmy, że finał dziewiątego sezonu odbędzie się już 6 grudnia na antenie TVN.

Sylwia Garska-Chmarycz: Instagram

Kobieta swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @sylwiagarska_masterchef. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 3,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry