Sylwia Grzeszczak podczas Miss Polski 2019! Wyglądała obłędnie!

9 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Sylwia Grzeszczak podczas Miss Polski 2019. Piosenkarka oczarowała wszystkich swoją piękną suknią. Musicie to zobaczyć! Wyglądała obłędnie!

W minioną niedzielę mieliśmy okazje oglądać uroczystą galę, gdzie została wybrana najpiękniejsza Polka, czyli Miss Polski 2019. Na gali nie brakowało najbardziej znanych osobowości. Wybory Miss Polski 2019 odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, prócz 24 kandydatek do korony pojawiły się prawie wszystkie Miss Polski z ostatnich 30 lat, a także gwiazdy takie jak: Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży czy zespół Kombi. Uroczystość poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz oraz Zygmunt Chajzer, a prowadzących wspomagała Agnieszka Hyży.

Tytuł Najpiękniejszej Polki powędrował do kandydatki z Zabrza – Magdaleny Kasiborskiej. Piękna 19-latka zostawiła w tyle pozostałe 23 kandydatki. Miss Polski 2019 prócz korony i tytuły otrzymała nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. GRATULACJE! I wicemiss została Natalia Piguła, miejsce II wicemiss zostało przyznane Marcie Skwierczyńskiej, III wicemiss to Dominika Konarska, a na miejscu IV wicemiss uplasowała się Karolina Wiltowska.

Sylwia Grzeszczak podczas Miss Polski 2019.

Na scenie mogliśmy również zobaczyć bardzo utalentowaną polską piosenkarkę Sylwię Grzeszczak. Sylwia zaprezentowała swoją piosenkę „Rakieta”. Gwiazda miała na sobie bardzo długą suknię w głębokim wycięciem do pasa w kolorze złotym. Dodatkiem do całej stylizacji były złote botki na szpilce. Całość prezentowała się przepięknie. Wokalistka zachwyciła również swoim kolorem włosów, są one coraz jaśniejsze! Do niedawna Sylwia kojarzona była z długimi, brązowymi prostymi włosami z grzywką. Musimy przyznać, że ta metamorfoza to strzał w dziesiątkę!

https://www.instagram.com/p/B50qSydh0f5/

Podczas pokazu sukien ślubnych projektantki Violi Piekut, dziewczyny niesione były głosem Sylwii Grzeszczak. Wokalistka zaprezentowała swoją piosenkę „Kiedy tylko spojrzę” oraz „Księżniczka”. Sylwia wystąpiła w przepięknej długiej sukni z głębokim wycięciem, również w złotym odcieniu i białymi piórami. Suknia była projektu Violi Piekut.


Pięknie ❤️❤️❤️


Prawdziwa księżniczka❤


Zjawiskowa suknia!!!😍 zawsze piękna, z klasą❤️

https://www.instagram.com/p/B51GN3tlLJv/

Oglądaliście wybory Miss Polski 2019? Jak podobał się Wam występ niezastąpionej Sylwii Grzeszczak?

https://www.instagram.com/p/B47B9a2FGzg/


Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

2 Comments

  1. Agu pisze:

    wow ta suknia <3 Viola się popisała 🙂

  2. Martyna pisze:

    Ten pokaz sukni ślubnych był wspaniały. Zawsze się wzruszam na ślubach hah 😀 VP nie ma sobie równych

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej