Połącz się z nami

Sylwia i Mikołaj wyruszyli do Gambii na misję!

News

Sylwia i Mikołaj wyruszyli do Gambii na misję!

Zwycięzcy programu „Love Island. Wyspa Miłości” jak zapowiadali wcześniej, wylecieli właśnie do Afryki pomagać potrzebującym dzieciom! Sylwia i Mikołaj wyruszyli do Gambii na misję!

Sylwia i Mikołaj niedawno bardzo pozytywnie zaskoczyli swoich fanów i przekazali ciekawą informację. Postanowili połączyć swoje siły, otworzyć serca i wyruszyć do Gambii, aby jako wolontariusze pomóc w tamtejszej szkole!

Wielkie serca!

Zakochani poznali się w programie „Love Island”. Chociaż początkowo ich samotne serca próbowały szczęścia w innych relacjach, na krótko przed finałem Sylwia i Mikołaj dobrali się w parę i zwyciężyli program. Chociaż wśród fanów programu nadal są niedowiarki, które nie wierzą w szczerość uczuć Islandersów, prawda wydaje się taka, jaką przedstawiają w mediach Sylwia z Mikołajem. Ich miłość zdecydowanie rozkwita i chętnie dzielą się z fanami swoim szczęściem.

Po programie oboje są bardzo aktywni w mediach i wykorzystują swoją popularność również w szczytnych celach! Niedawno Sylwia zaangażowana została, w zorganizowanie choreografii w wyborach Mister Polski. Jak później relacjonowała tancerka, to właśnie tam poznała aktywistę, który zaraził ich pasją do pomagania. Przedstawił im trudną sytuację dzieci w jednej ze szkół w Gambii. Sylwia i Mikołaj nie mogli przejść wobec tego obojętnie i zaangażowali również w pomoc swoich followersów. Prosili o otwarcie swojego serca i pomoc potrzebującym maluchom poprzez symboliczne wpłaty. Sami postanowili wylecieć do odległego kraju i na miejscu pomagać dzieciom w jednej ze szkół.

View this post on Instagram

Wszyscy możemy być częścią czegoś pięknego! Liczy się każda pomoc❗️ Razem z @sylwia_madenska_official chcemy uczynić użytek z naszej aktualnej popularności która zdobyliśmy na @loveislandwyspamilosci i zrobić coś pożytecznego💝 Podczas doglądania przygotowań oraz na samej gali @misterpolski mieliśmy przyjemność poznać @norbert_dabek – filantropa i społecznika, który zaszczepił również w nas „gen” niesienia pomocy innym. Kiedy tylko usłyszeliśmy o sytuacji dzieci z Busumbala, gambijskiego miasta, w którym mieści się szkoła, której zamierzamy nieść pomoc nasze serca zaczęły się krajać..💔 Nie daliśmy rady przejść obojętnie obok tego problemu i zdecydowaliśmy maksymalnie zaangażować się w akcję pomocy. Wy również możecie dołączyć do akcji chociażby w symboliczny sposób. Już 20 listopada wylatujemy do Gambii nieść pomoc jako wolontariusze, chcemy dać tym dzieciom tyle, ile tylko zdołamy🇬🇲✈️ Bardzo mocno wierzymy w to, że akcja odbije się głośnym echem, że Wy – nasi aktywni followersi pomożecie nam nie tylko samymi wpłatami na rzecz biednych dzieciaczków (http://pomagam.pl/gambia2019) ale również w rozprzestrzenieniu akcji na Waszych Instagramach, Facebook’ach oraz innym portalach społecznościowych📱💻 Że razem damy radę pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej. Każdy z nas może zostać Bohaterem! #razemłatwiej #pomagam.pl #groszdogrosza #wolontariat #damyrade Link do akcji w opisie oraz w BIO⬆️ PS Jutro zapraszamy o godz. 21 na relację LIVE, podczas której opowiemy wszystko nt. akcji Gambia 2019. Bądźcie z nami❗️

A post shared by Mikołaj Jędruszczak (@mikolaj_jedruszczak_official) on

Sylwia i Mikołaj wyruszyli do Gambii!

Jak przekazała Sylwia w swoim ostatnim poście, to już dziś zaczęła się ich wielka misja.

„Wyruszyliśmy 💪‼️ Razem z @mikolaj_jedruszczak_official i @misterpolski wyruszyliśmy w podróż do Gambii. Dziś przystanek Berlin, a już jutro lot do Bandżul, stolicy tego kraju. Nie ukrywamy, ze mamy „lekkiego stresa”. To nasza pierwsza tak duża akcja pomocowa. Trzymajcie proszę kciuki, aby wszystko się udało(…).”

Jak napisała Sylwia dziś jeszcze są Berlinie, gdzie mają przystanek. Dopiero jutro pojawią się w Afryce. Jak dodają zwycięzcy programu na bieżąco będą relacjonować na swoim Insta Story to, co będzie działo się na miejscu. Wciąż liczą na pomoc i apelują o to również ze strony internautów. Liczy się każda złotówka!

My bardzo podziwiamy Sylwie i Mikołaja za odwagę i wielkie serca! Z niecierpliwością czekamy na informacje z pobytu. Również jesteście ciekawi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry