Połącz się z nami

Sylwia i Mikołaj z „Love Island” wydali oświadczenie. To koniec związku?

Sylwia i mikołaj

Z życia gwiazd

Sylwia i Mikołaj z „Love Island” wydali oświadczenie. To koniec związku?

Od pewnego czasu krążyły pogłoski jakoby zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island. Wyspa miłości” przeżywają kryzys i nie są już razem. Teraz para postanowiła zabrać głos i wyjaśnić, co tak naprawdę jest między nimi. Sylwia i Mikołaj z „Love Island” wydali oświadczenie.

Plotki, że Sylwia i Mikołaj nie są już razem, okazały się prawdą? Posłuchajcie oświadczenia, jakie znalazło się w mediach społecznościowych.

Kilka miesięcy temu miał miejsce finał pierwszej polskiej edycji nowego reality-show stacji Polsat – „Love Island. Wyspa miłości”. Program, do którego zgłaszały się single, aby na hiszpańskiej wyspie spędzić kilka tygodni i być może znaleźć prawdziwą miłość, okazał się wielkim hitem. Widzowie poznali wiele barwnych osobowości, a niektóre z tych osób świetnie działają nadal w social-mediach.

Do ścisłego finału „Love Island” ostatecznie dostały się trzy pary: Sylwia i Mikołaj, Oliwia i Maciek oraz Marietta i Franek. Mimo że wszystkie pary opuściły program jako szczęśliwe i zakochane osoby, krótko po powrocie do Polski dwa związki rozpadły się. Tylko zwycięzcy programu „Love Island” – Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak najdłużej cieszyli się szczęśliwym związkiem. Para otrzymała nawet propozycję wystąpienia w innym polsatowskim show – „Taniec z gwiazdami”.

Sylwia i Mikołaj z „Love Island” wydali oświadczenie

Od zakończenia programu minęło już kilka miesięcy. Sylwia i Mikołaj na swoich profilach chętnie chwalili się swoją miłością i wielokrotnie deklarowali, jak silne uczucie ich połączyło. Ostatnimi czasy pojawiły się jednak pogłoski, że w związku pary pojawiły się problemy. Fani często pytali ich, co tak naprawdę jest między nimi i dlaczego nie publikują wspólnych zdjęć w sieci. W końcu para postanowiła zabrać głos.

Sylwia i Mikołaj wydali oświadczenie, w którym przyznali, że przeżywają chwilowy kryzys. Para wyznała, że różnica ich charakterów podczas kwarantanny, kiedy to musieli ze sobą dużo przebywać, sprawiła, że przestali się dogadywać. Mimo przeciwności Sylwia i Mikołaj przyznali, że wciąż się kochają i chcą dać sobie szansę, dlatego postanowili udać się na terapię i walczyć o swój związek. Posłuchajcie całego oświadczenia Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka.

Spodziewaliście się takiego obrotu akcji? Trzymamy kciuki!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry