Sylwia Lipka: [wiek, piosenki, Taniec z gwiazdami, Instagram]

29 stycznia 2020
Przez: : KS

Sylwia Lipka to piosenkarka młodego pokolenia, która może pochwalić się bardzo licznym gronem fanów. Mimo, że jej utwory trafiają zwłaszcza do nastoletnich słuchaczy, jej talent nie podlega dyskusji. Już niebawem będziemy mogli oglądać ją w najnowszej edycji programu Taniec z gwiazdami. Co o niej wiadomo?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@sylwialipka_music)

Sylwia Lipka: wiek

Wokalistka ma 24 lata, na świat przyszła 12 grudnia 1996 roku. Pochodzi z Katowic, jednak prawdopodobnie ze względu na większe możliwości zawodowe obecnie mieszka w Warszawie. Jest także vlogerką oraz prezenterką telewizyjną. Oprócz tego, zagrała w filmie #Jestem M. Misfit oraz występowała w stacji Disney Channel. Grywa także w muzycznych spektaklach teatralnych.

Sylwia Lipka: piosenki

Swój pierwszy singiel wydała już jako 19-latka. Masz to coś to piosenka, która promowała jej debiutancką płytę Szklany sen. Album ten szybko podbił listy przebojów. Największą popularność zyskały utwory Zapomnieć chcę oraz Zobacz. Może pochwalić się również rekordowymi wyświetleniami teledysków na Youtube. Aktualnie, wydała już trzy albumy studyjne, a najnowszy z nich zatytułowała Wbrew pozorom.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Sylwia Lipka: sklep

Ku uciesze fanów, artystka zdecydowała się na wydanie linii produktów promujących ją samą, ale również jej działalność muzyczną. Wszyscy zainteresowani mogą nabyć bluzy, worki, breloki i czapki z daszkiem.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Sylwia Lipka: Taniec z gwiazdami

Piosenkarka zdecydowała się podjąć nowe wyzwanie i wzięła udział 11. edycji programu Taniec z gwiazdami. Na krótko przed finałem Sylwia zaraziła się koronawirusem i wspólnie z partnerującym jej Rafałem Maserakiem musieli przerwać udział w tanecznym show.

Zobacz także: Udział Sylwii Lipki w TzG zagrożony.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Sylwia Lipka: Instagram

Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @sylwialipka_music. Jej aktywność śledzi tam ponad 1,1 mln. użytkowników. Dodaje wiele zdjęć, na których pozuje w modnych stylizacjach oraz dzieli się swoim życiem prywatnym. Jeśli chcecie być z nią na bieżąco, koniecznie dołączcie do grona jej obserwatorów!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

źródło: Instagram Sylwii Lipki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej