Połącz się z nami

Sylwia Madeńska uległa wypadkowi! Jej kwarantanna nie skończyła się dobrze!

Zdrowie i dieta

Sylwia Madeńska uległa wypadkowi! Jej kwarantanna nie skończyła się dobrze!

W mediach społecznościowych Sylwii Madeńskiej, która była zarówno uczestniczką programu „Love Island”, jak i jedną z tancerek w programie „Taniec z Gwiazdami” pojawiło się nagranie, które zaniepokoiło jej fanów. Jak się okazuje, Sylwia Madeńska uległa wypadkowi! Co się stało zwyciężczyni Wyspy Miłości? Zobaczcie!

Sylwia Madeńska właśnie teraz zaczynała mieć swoje pięć minut w polskim show-biznesie. Po zwycięstwie w programie „Love Island. Wyspa Miłości” z Mikołajem Jędruszczakiem, para dostała kolejną propozycję. Przez dwa odcinki mogliśmy oglądać ich na tanecznym parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. To właśnie tam Sylwia wcielała się w rolę trenerki swojego ukochanego.

Kto wie, jak dalej potoczyłyby się ich losy, gdyby nie panująca na całym świecie pandemia koronawirusa. Jak mogliśmy zobaczyć, Sylwia nawet po odwołanym show nadal bardzo dbała o swoją sylwetkę. Dodajmy, że Madeńska bardzo schudła w ostatnim czasie, jednak wszystko wskazuje na to, że na jakiś czas musi zrezygnować z treningów.

Sylwia Madeńska uległa wypadkowi!

Powiedzenie, co za dużo to nie zdrowo w przypadku Sylwii sprawdziło się idealnie. Duża ilość treningów doprowadziła do tego, że Madeńska zaczęła mieć problemy ze stawem skokowym i jak widzimy na najnowszym nagraniu, jej noga wylądowała w gipsie!

Jak zaznaczyła na filmiku, który umieściła na swoim InstaStory, przez parę dobrych tygodni nie będzie mogła wrócić do treningów. Dodała również, że Mikołaj w tym momencie jest dla niej ogromnym wsparciem i nawet robi jej zalecane przez lekarza zastrzyki.

Źródło:
https://www.instagram.com/sylwia_madenska_official/

Na profilu Sylwii pojawiają się komentarze od jej obserwatorów, którzy życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia!

” Boziu tak mi przykro z powodu twojej nogi 😥 wracaj do zdrówka jak najszybciej będę trzymała kciuki ✊🏼❤️”

My również przyłączamy się do tych życzeń! Jak i trzymamy kciuki za powrót Sylwii i Mikołaja na taneczny parkiet programu „Taniec z Gwiazdami”!

Też zauważyliście, że Sylwia ostatnio bardzo wzięła się za siebie? Naszym zdaniem jej metamorfoza jest imponująca!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry