Połącz się z nami

Sylwia Madeńska w bikini pozuje na balkonie! Teraz widać, jak bardzo schudła!

Sylwia Madeńska

Moda i uroda

Sylwia Madeńska w bikini pozuje na balkonie! Teraz widać, jak bardzo schudła!

Zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island” rozgrzała Instagrama. Sylwia Madeńska w bikini zapozowała na balkonie pokazując swoje piękne ciało! Zobaczcie, jak bardzo schudła!

Sylwia Madeńska swoją popularność zyskała dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality- show Polsatu „Love Island”. Tancerka podwójnie wygrała program. Nie dość, że wzbogaciła się finansowo, to przede wszystkim zyskała partnera, z którym stworzyła związek również po zakończeniu programu.

Para jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Od powrotu z hiszpańskiej wyspy na bieżąco relacjonuje, co u nich słychać. Oprócz tego kilkukrotnie pokazali się razem na różnych eventach, jednak największym wyróżnieniem, zdecydowanie był udział w programie tanecznym Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. Niestety w wyniku pandemii koronawirusa, nagrania do programu zostały przerwane, a uczestnicy i widzowie muszą poczekać na kontynuację do jesieni.

Jeszcze przed treningami do tanecznego show, Sylwia ciężko pracowała nad swoją figurą. Po przylocie z hiszpańskiej wyspy gwiazda uznała, że zbyt dużo przytyła w czasie pobytu w „Love Island”. Przeszła zatem na dietę oraz ostro trenowała. Efekty widać było gołym okiem, a treningi dla „Tańca z Gwiazdami” jeszcze dodatkowo przyczyniły się do uzyskania świetnej sylwetki.

Sylwia Madeńska w bikini pozuje na balkonie!

W obecnej sytuacji tancerka nie ma za bardzo, jak kontynuować treningi, tym bardziej, że wraz z rozpoczęciem kwarantanny, Sylwia doznała urazu nogi, która przez kilka tygodni musiała mieć w gipsie. Jednak na szczęście Madeńskiej udało się utrzymać genialną figurę, o czym możemy się przekonać po publikacji jej ostatniego zdjęcia. Sylwia zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w bikini i nie da się ukryć wygląda z nim rewelacyjnie! Korzystając z pięknej pogody, Sylwia opalała się na balkonie prezentując swoją świetną sylwetkę!

„Opalanie na balkonie zawsze spoko :)” – napisała Sylwia.

Nie da się ukryć, że Madeńska wygląda rewelacyjnie, a związek z Mikołajem z pewnością jej służy! My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem takiej metamorfozy Sylwii! A wam, jak się podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry