Połącz się z nami

Sylwia Madeńska: [wiek, Love Island, Instagram]

Opisy gwiazd

Sylwia Madeńska: [wiek, Love Island, Instagram]

Sylwia Madeńska to kolejna uczestniczka Love Island, której przyjrzymy się bliżej. Ona również zgłosiła się do programu, aby znaleźć miłość swojego życia, a przy tym przeżyć niezapomniana przygodę. Sprawdźmy zatem, co wiadomo na jej temat!

Sylwia Madeńska: wiek

Jak na razie to najstarsza uczestniczka, która zamieszkuje piękną wille w Hiszpanii. Sylwia ma 27 lat. Mimo to, nadal rozwija swoje pasje i podejmuje nowe wyzwania. Jest tancerką i instruktorką fitness. Co ciekawe, pojawia się w grupach tanecznych, przy okazji koncertów transmitowanych w telewizji. Posiada nawet najwyższą międzynarodową klasę taneczną w stylu latynoamerykańskim.

Sylwia Love Island

Kobieta uważa się za mądrą, zabawną i pomocna osobę. Niestety, przyznaje też, że jej mocny charakter odstrasza czasem potencjalnych partnerów. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy i docenia, jeśli jej rozmówca jest inteligentny oraz błyskotliwy. Twierdzi, że swoją przygodę z płcią przeciwną zaczęła dość późno. Mianowicie, dopiero kiedy miała osiemnaście lat po raz pierwszy związała się z kimś na stałe. Singielką jest od półtora roku. Jej ówczesny partner zranił ją bardzo mocno i dopiero teraz jest gotowa zaangażować się w nowy związek.

Sylwia Madeńska Love Island

Co ciekawe, kobieta jest obecnie w parze z chłopakiem, którego znała już wcześniej. Otóż z Damian Habiera współpracował z nią, kiedy brał udział w konkursie na mistera. Wtedy Sylwia prowadziła treningi i układała choreografię do całej gali. Teraz będą mieli okazje poznać się w bardziej koleżeńskich warunkach. Czy tych dwoje połączy coś więcej?

Sylwia Love Island Instagram

Na Instagramie konto tancerki znajdziemy pod nazwą @sylwia.madenska. Na chwile obecną obserwuje ją niespełna 4 tysiące użytkowników. Kobieta dodaje bardzo dużo zdjęć różnego rodzaju imprez oraz występów. Wydaje się być naprawdę otwartą i przyjazną osobą. Ciekawe, czy w programie znajdzie swojego wymarzonego partnera, który naprawi jej złamane serce.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry