Połącz się z nami

Sylwia Peretti: [kim jest, wiek, Królowe życia, syn, Instagram]

Opisy gwiazd

Sylwia Peretti: [kim jest, wiek, Królowe życia, syn, Instagram]

Wszystko wskazuje na to, że przed Sylwia Peretti bardzo ciekawy moment jej życia. Mianowicie, kobieta dołączyła do jednego z najbardziej lubianych programów na antenie TTV – ,,Królowe życia’’. Okazuje się, że część telewidzów może już ją znać. Jeśli jesteście ciekawi skąd i co wiadomo na jej temat, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Setti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Sylwia Peretti: kim jest?

Peretti doskonale czuje się przed kamerą, ale także obiektywem aparatu. Robi karierę jako modelka i często uczestniczy w sesjach zdjęciowych, czego efekty chętnie udostępnia w sieci. Oprócz tego, była współwłaścicielką jednej z krakowskich restauracji. Doskonale odnajduje się również w branży beauty, bowiem prowadzi własny salon SPA.

Sylwia Peretti: ,,Kuchenne rewolucje’’

Okazuje się, że karczma, której współwłaścicielką jest właśnie Sylwia, poddana została rewolucjom samej Magdy Gessler. Wszyscy fani ,,Kuchennych rewolucji’’ niewątpliwie pamiętają, że gospodarze nie do końca zastosowali się do wytycznych podanych przed najpopularniejszą restauratorkę w Polsce i w efekcie finalnym nie uzyskali jej aprobaty. Odcinek ten był emitowany na antenie w 2011 roku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Syltti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Sylwia Peretti: ,,Królowe życia’’

Bezsprzecznie, wszyscy fani programu ,,Królowe życia’’ już nie mogą doczekać się premiery najnowszego sezonu. Głównie dlatego, że w produkcji TTV szykuje się dużo zmian. Między innymi, nie zobaczymy tam już Gabriela i Rafała. Jednakże, do obsady dołączy kilka nowych postaci. Między innymi będzie to właśnie Sylwia Peretti. Premiera nowego sezonu będzie miała miejsce już 3 września o godzinie 22 15 na antenie TTV.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Królowe życia (@krolowe_zycia_official)

Sylwia Peretti: syn

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że nowa bohaterka ,,Królowych życia’’ jest matką dorosłego już Patryka. Chłopak ma 21 lat i wszystko wskazuje na to, że jest oczkiem w głowie swojej rodzicielki. Możemy być pewni, że nie raz gościnnie pojawi się w programie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Sti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Sylwia Peretti: Instagram

Peretti prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @sylwia_peretti, a jej aktywność śledzi tam już ponad 46 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Stti 👑🇵🇱 (@sylwia_peretti)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry