Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży! Jej wpis nie pozostawia złudzeń!

7 listopada 2020
Przez: : MC

Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży! Piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie wymowny post, który nie pozostawia żadnych złudzeń. Zobaczcie urocze zdjęcie Sylwii!

Sylwia Przybysz urodziła się 28 sierpnia 1998 w Ciechanowie. Jest znaną piosenkarką, youtuberką, a także laureatką konkursu Youtube Young Stars 2015. Swoją karierę rozpoczęła już w 2012 roku. Wówczas zaczęła publikować covery piosenek w serwisie YouTube. Jej pierwszą dodaną piosenką było “Want U Back” autorstwa Cher Lloyd. Po 3 latach internetowej działalności powstał jej debiutancki singiel “Plan”, który współtworzyła z muzykiem Mezo. Na pierwszym albumie Przybysz pojawiły się również takie gwiazdy jak DJ Remo czy Verba. Wkrótce jej kariera zaczęła rozwijać się coraz bardziej, a Sylwia nie zatrzymuje się ani na krok!

Niegdyś związana była z Arturem Sikorskim, natomiast obcenie jej partnerem jest Jan Dąbrowski. Owocem ich miłości jest córeczka Pola.

Zobacz także: Przybysz padła ofiarą oszustów! Sprawa znajdzie swój finał w sądzie?!

Sylwia Przybysz jest w drugiej ciąży!

Sylwia prężnie działa również na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad 1,7 mln osób! Znajdziemy tam mnóstwo postów i relacji. Artystka prowadzi wiele kampanii reklamowych, jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a także dzieli się z nimi życiem prywatnym jak i zawodowym. To właśnie za pośrednictwem Instagrama Sylwia Przybysz ogłosiła, że jest w drugiej ciąży! Warto wspomnieć, że mimo swojego młodego wieku para wydaje się być niezwykle dojrzała. Co więcej, oboje zgodnie przyznali, że ich pierwsze dziecko było świadomą decyzją.

Na profilu Sylwii pojawiło się przepiękne zdjęcie z Janem. Widać już sporych rozmiarów, ciążowy brzuszek. Ponadto artystka zdecydowała się na krótki, ale bardzo wymowny opis zdjęcia.

“3+1 💕” – napisała Sylwia.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, obecnie jest ich ponad 2 tysiące! Internauci zasypali Sylwię oraz jej partnera Jana gratulacjami i życzeniami. Wśród nich czytamy:

“Gratulacje 🍼❤️ cudownie się patrzy na taką miłość🥺🥰”

“ale pięknie 🥰💛 gratulacje dla Was!”

“cudownie się patrzy na Was 🥰 szczęścia !”

My również dołączamy się do życzeń! Gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej